Служба безпеки спільно з прокуратурою ліквідувала корупційну схему у теруправлінні БЕБ у Закарпатській області

Співробітники СБУ затримали обох фігурантів після одержання $6 тис. неправомірної вигоди
Як повідомляється, до організації оборудки причетний старший детектив Бюро економічної безпеки в регіоні.
Посадовець налагодив механізм незаконного одержання грошей від місцевих підприємців. За регулярні «внески» він обіцяв їм не реагувати на факти підпільного збуту підакцизної продукції, зокрема електронних сигарет.

За «кришування» нелегального бізнесу чиновник вимагав з комерсантів сплачувати йому по $2 з кожної проданої електронної сигарети. При чому посадовець намагався максимально поширити свій вплив у регіоні та залучити до схеми якомога більше продавців.
До злочинної діяльності старший детектив залучив депутата сільради в Ужгородському районі. Співробітники СБУ затримали обох фігурантів після одержання $6 тис. неправомірної вигоди. Наразі посадовцям повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу.
Триває розслідування для встановлення всіх обставин правопорушення. Заходи із викриття злочину проводили співробітники СБУ за процесуального керівництва Київської міської прокуратури і сприяння Департаменту детективів внутрішньої безпеки та захисту працівників Бюро економічної безпеки України.
До теми
- Земельна афера на 9 мільйонів: на Закарпатті повідомили про підозру посадовцю сільради
- У Мукачеві відзначили 100-річчя інтронізації чудотворної ікони Пресвятої Богородиці
- В Ужгороді презентували результати українсько-американського проєкту з освітньої реінтеграції ветеранів
- Водій міжнародного автобуса на Закарпатті «позичив» чужу картку: Укртрансбезпека виписала штраф
- Розікрали 2,2 млн грн під час ремонту школи: поліцейські Ужгородщини повідомили про підозру підряднику
- Понад дві доби пошуків: на Закарпатті виявили тіло дитини, яку віднесла течія Тиси
- Трансфер, готель і переправа через Тису: поліція затримала організаторів незаконного виїзду за кордон
- В Ужгороді та Виноградові рятувальники ліквідували наслідки негоди
- На Закарпатті митники вилучили майже сотню радарів для BMW вартістю близько 2 млн гривень
- Прикордонники викрили на Закарпатті організаторку шлюбної схеми для незаконного виїзду за кордон
- На Закарпатті оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки
- На Закарпатті відзначили бійців спецпідрозділу «КОРД» з нагоди 10-річчя підрозділу
- «Фантомні» 1200 пацієнтів – на Закарпатті викрито схему зловживання на понад 9,5 млн грн через неіснуючі маніпуляції
- На пішому переході зі Словаччиною буде частково уповільнено митні та прикордонні процедури
- Нові можливості для розкриття злочинів: мукачівські криміналісти отримали мобільну лабораторію
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, прикордонники та прокуратура перекрили черговий «трансфер» ухилянтів до ЄС
- На Рахівщині гірські рятувальники надали допомогу травмованому юнаку
- Друга смерть на Закарпатті цього року через спалювання трави: на згарищі на Мукачівщині знайшли тіло жінки
- Рятувальники ліквідували наслідки негоди на Ужгородщині
- На Берегівщині тривають пошуки 10-річного хлопчика, якого віднесло течією Тиси: поліція просить допомогти з інформацією

До цієї новини немає коментарів