31-річний угорець спробував на швидкості перетнути українсько-угорський кордон - прикордонники застосували спецзасоби

31-річний угорець заїхав авто на пункт пропуску «Лужанка» та спробував на швидкості перетнути українсько-угорський кордон. По дорозі іноземець оминув усі перешкоди. Прикордонники затримали порушника за допомогою спецзасобів. Пприкордонники Мукачівського загону зупинили 31-річного іноземця, який на шаленій швидкості намагався проїхати пункт пропуску «Лужанка».
«Прикордонниками негайно було застосовано засоби примусової зупинки транспорту, ? інформують у Держприкордонслужбі Західного кордону. ? Внаслідок інциденту ніхто не постраждав».
31-річного угорця затримали. На нього склали адмінпротоколи за спробу незаконного перетину держкордону та злісну непокору військовослужбовцям. Справу скерували до суду.
До теми
- Громадянин Франції намагався перетнути кордон на викраденій автівці
- Гірські рятувальники допомогли двом мандрівникам зі Львова
- До команди амбасадорів проєкту 4.5.0 Recovery Center приєдналася паралімпійська чемпіонка Надія Дьолог
- Моторошна нічна трагедія: на Закарпатті авто переїхало чоловіка, який лежав на дорозі
- На Ужгородщині поліція затримала підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон до Словаччини
- Міжнародний транскордонний проєкт WeCaRe: новий етап екологічної співпраці України, Угорщини та Словаччини
- Ліквідація понад 1500 пожеж і більше сотні врятованих туристів: дснсники Закарпаття підбили піврічні підсумки
- Австрійські благодійники передали техніку і зацікавились досвідом Закарпаття у релокації бізнесу
- Прикордонники на КПП "Вилок" виявили стародруки, які можуть становити культурну та історичну цінність
- У замку "Паланок" студенти Закарпатської академії мистецтв відреставрували історичні меблі
- Офіційно: кількість осіб, які захворіли на гостру кишкову інфекцію та відвідували водоспад Шипіт, зросла до 38
- Травмувався в горах і не міг іти далі: на Закарпатті рятувальники допомогли 12-річному хлопчику
- На Закарпатті прокуратура повідомила про підозру держреєстратору за незаконне вилучення 4,9 га земель лісового фонду
- Невдала спроба обійти митний контроль: брендові костюми та взуття опинилися на складі митниці
- УжНУ увійшов у десятку кращих класичних університетів України
- Педагогиня із Закарпаття стала призеркою Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»
- Прокуратура Закарпаття вимагає призначити максимальне покарання співмешканцям, які визнані винними у підпалі 10-річного сина
- Поліція Іршави розслідує аварію у селі Дубрівка: серед постраждалих - немовля
- Понад 130 щеплень за день: у Чинадійові пройшов День здоров’я для ромської громади
- Здійснив кілька пострілів та втік: поліцейські Тячівщини розшукали та затримали підозрюваного у замаху на вбивство
До цієї новини немає коментарів