«16 днів проти насильства» – Всеукраїнський захід розпочався в Ужгороді вуличною акцією «Ми відкриті для Вас»

На площі Театральній представники громадських організацій та державних установ символічно розгорнули 16 наметів, у яких роздавали презентаційні матеріали, розповідали про свою роботу та послуги, які надають. Долучилися до акції й Департамент соціальної політики Ужгородської міської ради, Ужгородський міський центр соціальних служб, Служба у справах дітей.
Також на площі Театральній розгорнули експозицію плакатів, яка розповідала про жінок, що незаконно утримуються у тюрмах на окупованих територіях нашої країни.
16-денний період акції охоплює наступні важливі дати:
25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;
2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;
3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
5 грудня – Міжнародний день волонтера;
6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;
9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією;
10 грудня – Міжнародний день прав людини.
Цьогорічний заклик акції – «Підсвітимо місто помаранчевим!» Помаранчевий символізує єдність, надію та підтримку тих, хто прагне змінити світ на краще.
До теми
- Закарпатські гвардійці отримали нові квадроцикли
- Заслужені нагороди: фахівці Закарпатського кардіоцентру отримали високі відзнаки до Дня медичного працівника
- 36-річного захисника України Миколу Філюка провели в останню земну дорогу в Ужгороді
- На Закарпатті від початку місяця 771 водія оштрафували за перевищення швидкості
- Під час пожежі у житловому будинку в Ужгороді травмувалися двоє людей
- В Ужгороді завтра, 29 липня, прощатимуться із полеглим захисником Володимиром Рогачем
- Під час Ужгородської регати зібрали 94,8 тис. грн для ЗСУ
- Ужгород попрощався із 36-річним захисником Олександром Карбованцем
- В Ужгороді проведуть благодійний велозаїзд Big City Ride на підтримку ЗСУ
- В Ужгороді завтра, 28 липня, прощатимуться із полеглим захисником Миколою Філюком
- Рятувальники Закарпаття отримали сучасне обладнання від благодійного фонду «Українські Вогнеборці»
- Ужгород завтра, 27 липня, прощатиметься із захисником Олександром Карбованцем
- Стрілянина, пожежа та затримання озброєного чоловіка: поліція розкрила деталі спецоперації у Шахтинському лісі в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО)
- «Вільні разом»: в Ужгороді відкрили осередoк підтримки для херсонців
- Спецоперація завершена – поліція затримала озброєного чоловіка у Шахтинському лісі в Ужгороді (ФОТО)
- В Ужгороді сьогодні віддали останню шану 49-річному захиснику України, старшому солдату Івану Ігнацевичу
- В Ужгороді перед судом постане водій, який у стані сп’яніння наїхав на пенсіонерку та втік з місця події
- У серпні в Ужгороді розпочне діяти друга Літня школа гончарства
- В Ужгороді завтра, 24 липня, попрощаються із захисником Іваном Ігнацевичем
- У гаражі на Закарпатті штампували фальшиві права та документи з печатками держорганів






До цієї новини немає коментарів