Фотопастка виявила порушників: на кордоні з Румунією затримали групу чоловіків

Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.
Фотопастка прикордонників, встановлена на одній з гірських ділянок, зафіксувала рух в бік державного кордону з Румунією групи чоловіків.
На перехоплення була вислана група реагування, яка за допомогою службового собаки швидко вийшла на слід порушників. Через деякий час прикордонники наздогнали та затримали чотирьох чоловіків.
Затриманими виявилися мешканці Івано-Франківської та Черкаської областей. За спробу незаконного перетину державного кордону на них складені матеріали за частиною 2 статті 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
До теми
- Громадянин Франції намагався перетнути кордон на викраденій автівці
- Гірські рятувальники допомогли двом мандрівникам зі Львова
- До команди амбасадорів проєкту 4.5.0 Recovery Center приєдналася паралімпійська чемпіонка Надія Дьолог
- Моторошна нічна трагедія: на Закарпатті авто переїхало чоловіка, який лежав на дорозі
- На Ужгородщині поліція затримала підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон до Словаччини
- Міжнародний транскордонний проєкт WeCaRe: новий етап екологічної співпраці України, Угорщини та Словаччини
- Ліквідація понад 1500 пожеж і більше сотні врятованих туристів: дснсники Закарпаття підбили піврічні підсумки
- Австрійські благодійники передали техніку і зацікавились досвідом Закарпаття у релокації бізнесу
- Прикордонники на КПП "Вилок" виявили стародруки, які можуть становити культурну та історичну цінність
- У замку "Паланок" студенти Закарпатської академії мистецтв відреставрували історичні меблі
- Офіційно: кількість осіб, які захворіли на гостру кишкову інфекцію та відвідували водоспад Шипіт, зросла до 38
- Травмувався в горах і не міг іти далі: на Закарпатті рятувальники допомогли 12-річному хлопчику
- На Закарпатті прокуратура повідомила про підозру держреєстратору за незаконне вилучення 4,9 га земель лісового фонду
- Невдала спроба обійти митний контроль: брендові костюми та взуття опинилися на складі митниці
- УжНУ увійшов у десятку кращих класичних університетів України
- Педагогиня із Закарпаття стала призеркою Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»
- Прокуратура Закарпаття вимагає призначити максимальне покарання співмешканцям, які визнані винними у підпалі 10-річного сина
- Поліція Іршави розслідує аварію у селі Дубрівка: серед постраждалих - немовля
- Понад 130 щеплень за день: у Чинадійові пройшов День здоров’я для ромської громади
- Здійснив кілька пострілів та втік: поліцейські Тячівщини розшукали та затримали підозрюваного у замаху на вбивство
До цієї новини немає коментарів