20 хвилин реанімаційних заходів: медики «швидкої» запустили серце закарпатки, яке раптово зупинилось

Про це йдеться на ФБ-сторінці 103 Закарпаття.
Як розповідають на сторінці екстреної медичної допомоги, до лікарів надійшов виклик про 70-річну жінку, яка втратила свідомість і перебуває на межі життя та смерті.
Бригада № 800 (лікар Василь МАРКОВИЧ, фельдшер Вікторія ХИМИНЕЦЬ, водій Юрій ГОЛОВНИЧ) вже через 5 хвилин була на місці.
Команда миттєво почала реанімаційні заходи, і через 20 хвилин вдалося відновити серцеву діяльність. Пацієнтку транспортували до Виноградівської районної лікарні під постійним моніторингом та штучною вентиляцією легень. Наразі вона перебуває у реанімаційному відділенні під наглядом лікарів.
До теми
- Облаштували інфраструктуру, зробили запас дров: на Петросі підготували прихисток для туристів
- В Ужгороді відслужать заупокійну Літургію за народним артистом України Степаном Гігою
- На Закарпатті засуджено вітчима та матір, які систематично ґвалтували малолітню дитину
- Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки: батьків притягнули до відповідальності
- Лісівники Карпатського регіону посилили захист хвойних порід дерев напередодні різдвяно-новорічних свят
- На Закарпатті сертифікати на житло отримали 11 родин – ветеранів та загиблого воїна
- Закарпатський народний хор представить своїм шанувальникам «Великий різдвяний концерт»
- Велику пожежу ліквідували вогнеборці Тячівщини
- Філія «Карпатський лісовий офіс» ДП "Ліси України" передала для ЗСУ майже 22 тис. кубометрів деревини
- Прокурори Закарпаття та Консультативна місія ЄС обговорили протидію організованій і транскордонній злочинності
- Закарпатського поліцейського відзначили орденом «За мужність» III ступеня
- Перекривали дорогу на Рахівщині: поліція повідомила про підозру організаторці акції
- Двох «водолазів» та їхнього «інструктора» затримали поблизу кордону з Румунією
- Академічний симфонічний оркестр запрошує на свій передсвятковий концерт в Ужгороді
- На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь – поліція затримала грабіжників
- В Ужгороді поліцейські затримали іноземця, який пограбував працівницю візового центру
- Берегово долучилося до мережі ветеранських просторів Закарпаття
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 12 водіїв, які залишили місце ДТП
- Свідчення 13-річної дівчини допомогли встановити істину у справі побиття матір’ю 4-річного хлопчика
- 45 історій успіху: вчителі Закарпаття, які у 2025 році підтвердили свій професіоналізм

До цієї новини немає коментарів