Закарпатська обласна філармонія запрошує сьогодні на «Великий Різдвяний концерт»

Про це інформує департамент культури ОВА.
Для шанувальників виступить Академічний симфонічний оркестр Закарпатська обласна філармонія. Офіційна сторінка – яскравий творчий колектив із багатим репертуаром та гнучким творчим діапазоном, що вже підкорив публіку України, США, Німеччини, Мексики, Італії та багатьох інших країн.
19 грудня, 18:30
«Великий різдвяний концерт» стане чудовою нагодою насолодитися живим виконанням та відчути радість Різдва через мелодії, які знають і люблять у всьому світі.
Диригент – Ондраш Тазінгер.
Ведуча – музикознавиця Наталія Піцур.
До теми
- Національні спільноти регіону презентували культурну спадщину на фестивалі «Етнічний віночок у Закарпатті»
- Визначено переможців Відкритого фестивалю-конкурсу театрального мистецтва «Ужгородський Березіль»
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту представили виставку «Сільваші. Випадковості та монохроми»
- В обласному центрі - Відкритий фестиваль-конкурс театрального мистецтва «Ужгородський Березіль», який уперше проводить Академія культури і мистецтв
- В Ужгороді відкрили виставку робіт 13 молодих закарпатських митців
- У музеї ім.Й.Бокшая – виставка робіт одного з провідних сучасних українських художників-графіків Андрія Чебикіна
- На Мукачівщині пройде унікальний фестиваль «Етнічний віночок у Закарпатті»
- Сім днів – сім вистав. Закарпатський театр ляльок запрошує на тиждень вистав «Театр – дітям»
- 80 років Ужгородській музичній школі: перший державний мистецький навчальний заклад на Закарпатті відзначив річницю заснування
- Камерна виставка Аурелії Федор «Назустріч весні» експонується в Ужгородському замку
- Ужгородський скансен розпочав підготовку до Міжнародної виставки-ярмарку «Світ писанки» і запрошує до участі майстринь-писанкарок
- Історія однієї картини: «Автопортрет» Петра Шолтеса
- В Ужгороді посадили гілочку із верби, яку посадив Тарас Шевченко під час заслання у Казахстані.
- В Ужгороді відбулися Шевченкові читання
- Учні мистецьких шкіл Закарпаття презентували свої твори на виставці «Об’єднаймося ж, брати мої»
- «Шевченко єднає Україну» – тематичний захід відбудеться у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту
- В очікуванні Великодня: в Ужгородському скансені розпочинає роботу Майстерня писанкарства
- Ужгородський скансен запрошує на презентацію дебютної книги Михайла Марковича «Ватра в Карпатах. Репортажі з минулого»
- Ювілейну виставку творів Михайла Сапатюка презентували в Ужгороді
- Закарпатська обласна філармонія запрошує на перший весняний концерт
До цієї новини немає коментарів