В Ужгороді запрошують долучитися до Ходи звіздарів

На вихідних, 28-29 грудня, в Ужгороді на площі Театральній пройде Хода звіздарів. Охочих запрошують долучитися до спільної ходи та майструвати власні зірки.
Як повідомили в Управлінні туризму та курортів Закарпаття, Хода звіздарів пройде у суботу, 28 грудня, та у неділю, 29 грудня, о 15:00 на площі Театральній. До участі запрошують також творчі колективи, заклади, фірми, компанії й усіх охочих.
«Майструйте свої зірки, вписуйте у них логотипи, гасла та місії та долучайтесь до спільної ходи», − пишуть в управлінні.
До теми
- «Смак Ужгорода» - набір кулінарних листівок презентують завтра у «Совиному гнізді»
- Виповнюється 80 років із дня заснування музею імені Тиводара Легоцького: охочих запрошують на святкову програму
- В Ужгороді високі державні нагороди вручили рідним полеглих Героїв
- В Ужгороді винищуватимуть щурів: містян просять не залишати на вулицях дітей без нагляду та слідкувати за домашніми тваринами
- СБУ та Нацполіція затримали ділка, який намагався продавати зброю на Закарпатті
- В Ужгороді ГО «Захист Держави» та Спілка учасників бойових дій «Нескорені» уклали меморандум про співпрацю
- Перші військовослужбовці, які доєдналися до 128-ї бригади за проєктом «Котракт 18-24», склали присягу на вірність українському народові
- Ужгородська міська дитяча лікарня отримала гуманітарну допомогу від СОС Дитячі Містечка Україна
- Вихованцям «Дороги життя» в Ужгороді влаштували свято
- В ужгородському скансені встановили сенсорний інформаційний термінал
- Свідоцтва випускникам, щирі оплески, музика серця та благодійність — в Ужгородській музичній школі №1 урочисто завершили навчальний рік
- «Покоління тих, кому болить» – в Ужгороді відбулася прем’єра фільму під відкритим небом
- 176 ужгородських школярів відзначили грошовими преміями за високі досягнення у навчанні та наукових здобутках
- На Закарпатті організували свято для 200 дітей із вразливих категорій
- 80 000 гривень на підтримку захисників зібрали в Ужгороді під час першого у цьому сезоні благодійного велозаїзду «Big City Ride»
- У центрі Ужгорода - масштабне свято для дітей
- Завтра, 1 червня, міська рада запрошує діток на активності та розваги у центрі Ужгорода
- В Ужгороді пролунав останній дзвоник для понад 2,5 тисячі випускників шкіл
- Ужгородців та гостей міста запрошують сьогодні ввечері на перегляд фільму на Липовій алеї
- Безкоштовно перевірити родимки зможе кожен охочий завтра в Ужгороді
До цієї новини немає коментарів