Мирослав Білецький вручив Роберту Бровді (Мадяру) нагрудний знак «Честь і доблесть Закарпаття»

Зустрівся із бійцями підрозділу «Птахи Мадяра». Це 414-й окремий полк ударних безпілотних авіаційних систем Збройних Сил України. Його очолює Роберт Бровді «Мадяр».
Щиро радий зустріти земляків і давнього товариша, в минулому цивільного, який розпочав військову кар’єру після початку повномасштабного вторгнення, а сьогодні – неминуча смерть для ворога.
Виконав почесну місію – вручив Роберту Бровді нагрудний знак «Честь і доблесть Закарпаття», а також грамоти і подяки голови ОВА. Наш край пишається такими мужніми воїнами, Героями!
Для ефективнішої роботи на полі бою привезли нашим захисникам «залізних пташок». А також автівки, системи РЕБ та багато іншого.
Цінуємо кожного захисника і кожну захисницю! Підтримуємо і будемо підтримувати аж до нашої перемоги!
До теми
- Закарпатські експортери можуть скористатися державними програмами підтримки від Експортно-кредитного агентства
- Закарпаття – у п’ятірці лідерів серед регіонів, які використовують в освітньому процесі застосунок "Мрія"
- Закарпаття має потенціал для розширення мережі центрів ментального здоров’я
- Закарпаття розширює безбар’єрний простір: громади, бізнес і заклади культури об’єднують зусилля
- Підтримка ветеранів — пріоритет для Закарпаття: передбачено понад 155 млн грн
- Закарпаття представлене на Європейському тижні регіонів і міст: обговорюють шляхи посилення євроінтеграції громад
- Закарпатським підпрємцям пропонують фінансову підтримку в межах політики «Зроблено в Україні»
- На Закарпатті готуються до відкриття нового пункту пропуску з Румунією: зустріч делегацій відбулася просто на місці будівництва
- Закарпаття розширіює транскордонне партнерство з регіонами Румунії
- На Закарпатті посилюють контроль за нелегальними пасажирськими перевезеннями
- В Ужгороді вже місяць працює Офіс податкових консультантів
- Ветерани Закарпаття матимуть більше можливостей для спорту й реабілітації
- Ключові державні ініціативи презентують цього четверга закарпатським підприємцям у межах «Діалогу влади та бізнесу»
- Бюро економічної безпеки на Закарпатті виявило масштабні схеми ухилення від сплати податків
- Як громади Закарпаття можуть забезпечити кожній дитині турботу й сімейний затишок – в Ужгороді обговорили реформу кращого догляду
- Будівництво мосту через Тису між Україною та Румунією наближається до завершення
- Отримайте підтримку з бюджету Закарпаття за встановлення сонячних панелей. Станьте енергонезалежними та почніть заощаджувати
- Міжнародна підтримка для аграріїв: закарпатські виробники отримали десятки мільйонів гривень
- Закарпатських педагогів привітали з нагоди професійного свята
- Закарпаття починає розробляти Регіональний енергетичний план до 2030 року






До цієї новини немає коментарів