В Ужгороді презентують книжку лікаря Дубровського про героїчний подвиг захисників Авдіївки

За фахом він лікар-інфекціоніст, який став відомим під час пандемії за принципову позицію, спрямовану проти залякування та ненаукових маніпуляцій навколо COVID-19.
На початку широкомасштабної війни Євген Дубровський пішов добровольцем на фронт і служив у лавах ЗСУ військовим лікарем. В складі 110 окремої механізованої бригади ім. Марка Безручка обороняв Авдіївку. Нагороджений медалями «Ветеран війни», «За бездоганну медичну службу» та «За оборону Авдіївки». Звільнений з лав ЗСУ в 2023 році.
У 2023 року Євген видав книгу «Історія, яку варто почути». За основу взято записи зі щоденника автора, який він вів з перших днів мобілізації. У книзі просто та відвертістю змальовані армійські будні солдатів, їхня боротьба, героїчне протистояння, пригоди, радості й переживання. «Я розповів історію про життя захисників Авдіївки, щоб цей подвиг, це героїчне протистояння загарбникам залишилось у пам’яті майбутніх поколінь. Щоби хлопці й дівчата знали, якою ціною виборювалося світле майбутнє. Це моя подяка найкращим друзям і побратимам, які були поруч. Це шана та честь загиблим героям. Це повага справжнім офіцерам, які яскраво відрізнялися від загальноприйнятого образу м’ясників і дилетантів. Ця книга — втілення віри в те, що все буде добре і наша перемога почнеться вже сьогодні, з кожного з нас. Стаючи такими ж, як ворог, ми програємо. Змінюючись, ми перемагаємо», – вважає Євген Дубровський.
До теми
- Виставку графічних робіт Едіт Нігріні презентували в Генеральному консульстві Угорщини в Ужгороді
- У Закарпатській області провели чотириденний тренінг для вчителів
- В атріумі ОВА розгорнули благодійну виставку-продаж робіт закарпатських художників. Половина коштів – на підтримку ЗСУ
- Ужгородський скансен запрошує на тематичну екскурсію з елементами реконструкції «Свято першої борозни»
- Будівлю Єврейської синагоги з села Великі Ком'яти перевезуть у скансен в Ужгороді
- «Книги на лінії фронту» – в Ужгороді відкрилася фотовиставка Владислава Товтина
- Трагедія в Ужгороді: у квартирі знайшли мертвою жінку
- «Кілька днів свободи, що стали символом»: в Ужгороді відзначили річницю Карпатської України
- Хор «Кантус» запрошує слухачів у захопливу подорож світом німецької вокальної музики XIX століття
- В Ужгороді презентували книги про Карпатську Україну
- В Ужгороді сьогодні двом ветеранам передали безкоштовні квартири
- Стріляв по вікнах драмтеатру: в Ужгороді поліція затримала хулігана
- Забруднення земель на понад 15 млн грн: на Закарпатті поліція повідомила про підозру посадовцю лісохімічного підприємства
- Суд взяв під варту трьох підозрюваних у нападі на військовослужбовців ТЦК та СП на Ужгородщині
- В Ужгороді розпочала роботу наукова школа «Закарпаття по-закарпатськи»
- Зібрали близько 10 літрів крові: у молодіжному центрі УжНУ провели "День донора"
- В Ужгороді відбувся всеукраїнський форум «Як навчання стає відкритим»
- В обласній бібліотеці імені Федора Потушняка презентують книжки про Карпатську Україну
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 56-річним підполковником Олександром Сахнюком
- На Закарпатті відбувся тренінг для лікарів з імунопрофілактики новонароджених

До цієї новини немає коментарів