Голова Закарпатської ОВА зустрівся з військовими батальйону «Да Вінчі»

"Мав зустріч із двома військовими 1-го окремого штурмового батальйону «Да Вінчі».
Молоді, віддані своїй справі, а до того ж уродженці Закарпаття.
Олександр родом із міста Хуст, у війську ще з 2019 року, Анастасія – із Тересви, вступила до лав Збройних сил у 2022 році. Разом з побратимами і посестрами виконують завдання на найгарячіших ділянках фронту.
Зараз воїни перебувають на Закарпатті, проводять рекрутингову кампанію, адже у батальйоні є низка вакансій, зокрема технологічних.
Обговорили перспективи співпраці та підтримки батальйону, у якому несуть службу чимало закарпатців.
Дуже цікава розмова. Приємно бачити таких вольових і вмотивованих людей.
Вдячний військовим за бойовий стяг батальйону як символ сили і стійкості", - написав Білецький.
До теми
- Підприємці Закарпаття можуть отримати до 15 000 грн на енергостійкість
- «Психоемоційна стійкість: як впевнено пройти співбесіду та адаптуватися на роботі» – Молодіжна рада при Закарпатській ОВА запрошує на тренінг
- «Діалог влади та бізнесу»: закарпатські митники продовжують консультувати суб’єктів зовнішньоекономічного господарювання
- Можливість для громадських організацій: стартували конкурси соціальних та ветеранських проєктів на Закарпатті
- Понад 8 тисяч адміністративних послуг надали платникам податків Закарпаття у січні
- Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко з робочим візитом перебував в Ужгороді, щоб дати новий старт для «4.5.0. Recovery Center»
- На Закарпатті розпочали основний етап будівництва «4.5.0. Recovery Center»
- Пункти незламності в Закарпатській області впродовж січня стали місцем підтримки для понад 15 300 людей
- Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко із робочим візитом на Закарпатті
- Громади Закарпаття можуть залучити підтримку міжнародних експертів для розвитку економіки
- Закарпаття з робочим візитом відвідав президент Паралімпійського комітету Угорщини Ласло Сабо
- Закарпаття реалізує 11 проєктів Interreg NEXT Румунія–Україна на понад 2,6 млн євро
- Закарпаття формує системну ветеранську політику: від реагування до комплексної підтримки
- Представників ромської спільноти Закарпаття запрошують до участі в грантовому проєкті «Разом до успіху»
- На Закарпатті 228 родин скористалися програмою пільгового кредитування «Власний дім» у 2025 році
- Громади Закарпаття можуть долучитися до впровадження соціальної послуги з комплексного розвитку та догляду дітей з інвалідністю віком від 6 років.
- Закарпаття — серед лідерів зростання зарплат в Україні наприкінці 2025 року
- Активних переселенців та представників громадських організацій запрошують долучатися до Ради з питань ВПО при Закарпатській ОВА
- Молодь, бізнес і регіональний розвиток: на платформі «Діалог влади та бізнесу» шукали спільні відповіді
- На Закарпатті триває проєкт із посилення системи інтегрованих соціальних послуг для дітей та сімей






До цієї новини немає коментарів