Дрифтували на вулицях Ужгорода: поліцейські затримали двох водіїв

Подія трапилась нещодавно, близько 23-ї години, на перехресті вулиць Кошицької та Собранецької, в Ужгороді. Під час перегляду камер вуличного спостереження, поліцейські виявили, що водії на автомобілях BMW та Mercedes дрифтують просто серед проїжджої частини дороги.
Водіїв передали в орієнтування і вже невдовзі чоловіків розшукали та притягнули до відповідальності.
На порушника, що керував авто BMW склали адміністративні матеріали за ч. 2 ст. 122 (Порушення водіями транспортних засобів правил проїзду перехресть, зупинок транспортних засобів загального користування, проїзд на заборонний сигнал світлофора, тощо) та ч. 1 ст. 121-3 (Керування водієм транспортним засобом, що має несправності) КУпАП.
На порушника, що керував авто Mercedes, склали адміністративні матеріали за ч. 2 ст. 122 (Порушення водіями транспортних засобів правил проїзду перехресть, зупинок транспортних засобів загального користування, проїзд на заборонний сигнал світлофора, тощо) та ч. 4 ст. 121 (Повторно протягому року керування водієм транспортним засобом, що має несправності) КУпАП.
Друзі, пам’ятайте, що такі “розваги” можуть закінчитись фатально!
До теми
- Спалювання сухої рослинності на Хустщині завершилося госпіталізацією
- Троє закарпатців повернулися із російського полону
- Вогнеборці запобігли знищенню монастирського скиту на Тячівщині
- У Рахові мікроавтобус збив 10-річну дівчинку: дитину госпіталізували з переломом
- За матеріалами поліції до 11 років ув’язнення засуджено 40-річного ужгородця, який вбив 23-річну жительку Київщини
- На Закарпатті Нацполіція повідомила про підозри ще п’ятьом працівникам ТЦК, які фіктивно «мобілізували» 329 людей заради показників
- На Мукачівщині судитимуть сільського голову та посадовця ради за отримання неправомірної вигоди від місцевих підприємців
- Падіння з квадроцикла: на Закарпатті травмувалися 16-річна дівчина та 18-річний хлопець
- 15 дітей ветеранів війни поїхали на відпочинок до Словаччини
- Лептоспіроз забрав життя двох людей на Закарпатті: медики нагадують про небезпеку хвороби
- Поліція розшукала зниклу 14-річну ужгородку
- На Берегівщині поліція затримала озброєного чоловіка – вилучено споряджений АК-74
- Вибухотехніки поліції знешкодили бойову частину російського дрона на Хустщині
- На Закарпатті оголосили штормове попередження
- Увага! Поліція розшукує зниклу 14-річну ужгородку (ФОТО)
- За минулий тиждень поліцейські Закарпатської області розшукали 8 водіїв, які залишили місце ДТП
- В Ужі біля Студентської набережної знайшли мінометну міну часів Другої світової
- Обгін через суцільну завершився смертельною ДТП: на трасі біля Ділового зіткнулися три авто
- 2,74 проміле та повторне керування без прав: в Ужгороді патрульні зупинили водія Opel
- У Хусті внаслідок зіткнення позашляховика та мікроавтобуса травмувалися двоє водіїв

До цієї новини немає коментарів