55,6 млн грн спрямували минулого року на Закарпатті на реалізацію програми «Власний дім»

На Закарпатті вже понад 20 років діє програма «Власний дім». Вона стала важливим інструментом підтримки громадян у покращенні житлових умов, розповів перший заступник голови ОВА Василь Іванчо.
За цією програмою краяни отримують довгострокові пільгові кредити – до 20 років із мінімальною відсотковою ставкою всього 3%. Зокрема, для захисників діють безпрецедентно вигідні умови – 0% річних.
За словами Василя Іванча, динаміка реалізації програми за останнє десятиліття демонструє стабільне зростання. У 2014 році на її фінансування було спрямовано 6,8 млн грн, однак із кожним роком обсяги підтримки поступово збільшувалися. Наприклад, у 2019 році ця сума досягла 32,1 млн грн.
У 2022 році через початок повномасштабного вторгнення фінансування скоротилося до 24,3 млн грн. Однак попри всі виклики програма продовжила працювати, згодом ОВА також створила спостережну раду.
«Завдяки якісній комунікації з обласною радою і громадами обсяг фінансування зріс до 47,5 млн грн у 2023 році, а в 2024 році – до рекордних 55,6 млн грн. Ці результати стали можливими завдяки скоординованій роботі всіх учасників програми», – зазначив перший заступник голови ОВА.
Програма «Власний дім» продовжує підтримувати закарпатців, створюючи вигідні можливості для будівництва, ремонту й облаштування житла.
Заявку для участі можна подати на порталі «Допомога Закарпаття» https://tinyurl.com/3bfy2paw
До теми
- Підприємцям Закарпаття пояснили правила енергозабезпечення і доступні програми підтримки
- Відучора, 11 грудня, кошти «зимової тисячі» можна витрачати і на продукти
- У Закарпатській області запровадили додаткові заходи з економії електроенергії
- У Берегівській лікарні ім. Б.Ліннера незабаром запрацює амбулаторне реабілітаційне відділення
- Органи державної влади переходять на більш сучасну та ефективну модель захисту інформації – авторизацію з безпеки систем
- Підтримка аграрного сектору Закарпаття: схвалено надання компенсації з обласного бюджету підприємцям галузі на понад 23,7 млн грн
- 10 громад на Закарпатті надають адмінпослуги просто за місцем проживання людей
- До Дня ЗСУ в Ужгороді вручили державні нагороди військовим, ветеранам, волонтерам
- У 17 500 освітян Закарпаття з початку року зросте заробітна плата
- Мирослав Білецький провів нараду з головами РВА: пріоритети – ветеранський сервіс та захист дітей
- Європейський комітет регіонів підтримує започаткування макрорегіональної стратегії ЄС для Карпатського регіону і сприятиме її реалізації
- Закарпаття поглиблює співпрацю з французьким регіоном Гранд Ест
- Оновлена програма підтримки закарпатського бізнесу – стартувала! Перші рішення ухвалено
- Новий цифровий портал Закарпатської ОВА – це про зручність, доступність та прямий зв'язок з владою для кожної громади
- За тиждень Державна екологічна інспекція у Закарпатській області склала 35 протоколів
- 4-8 годин автономної роботи: на Закарпатті підвищують надійність мобільних мереж під час відключень
- «Карпатська ініціатива» має прихильників у Європі - Мирослав Білецький
- Обласна інвестиційна рада затвердила перелік проєктів та програм, що увійшли до Єдиного проєктного портфеля публічних інвестицій Закарпаття
- Податкова автоматично стягнула понад 9 млн грн боргів з юридичних осіб
- Цифрова платформа «Пульс» - зручний інструмент взаємодії бізнесу Закарпаття та влади

До цієї новини немає коментарів