41-річний сумчанин хотів виїхати з України за підробленими документами
41-річний сумчанин прямував потягом до Угорщини разом з 71-річною матір’ю. Чоловік перетинав кордон у пункті пропуску «Чоп (Дружба). Під час проходження паспортного контролю він запевняв прикордонників, що супроводжує хвору матір, яка потребує постійного догляду. Як підставу для виїзду за межі України у період дії воєнного стану чоловік надав висновок ЛКК та висновок про наявність у жінки вад здоров’я, внаслідок яких вона потребує надання соціальної послуги з догляду на непрофесійній основі.
У ході перевірки цих документів прикордонники встановили, що вони містять ознаки підробки. До того ж, на момент їх оформлення жінка перебувала за кордоном. Понад те, вона проживала там від початку повномасштабного вторгнення разом з сім’єю сина та час від часу приїжджала в Україну.
Чоловікові відмовили у пропуску через кордон. У його діях вбачають ознаки кримінального правопорушення за ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів». Відповідне повідомлення надіслано на адресу Національної поліції.
До теми
- Ужгородців та гостей міста завтра запрошують у центр міста на «Різдвяні коляди»!
- Поліція Воловця затримала сімейного насильника, який побив дружину та накинувся на поліцейських
- СБУ та Нацполіція затримали 8-х організаторів «ухилянтських схем» у різних регіонах України, зокрема й на Закарпатті
- Поліція Ужгорода розслідує ДТП за участі мікроавтобуса та мотоцикла — травмований неповнолітній водій двоколісного
- Поліція Закарпаття ліквідувала міжнародний канал оптового постачання метамфетаміну в Україну: вилучено товару на понад 9 млн грн
- 5 років ув’язнення за хабар: за матеріалами поліції Закарпаття суд виніс вирок члену ЛКК
- Рятувальники ліквідували пожежу в житловому будинку на Хустщині
- Закарпатські гірські рятувальники переймали європейський досвід, щоб ще ефективніше рятувати життя
- Діалог з бізнесом та вдосконалення податкового законодавства: у ДПС у Закарпатській області відбулося засідання Громадської ради
- За клопотанням слідчих поліції Мукачева суд обрав запобіжний захід зловмиснику, який стріляв у багатоповерхівці
- Поліція Мукачева затримала зловмисника, який заподіяв тяжкі тілесні ушкодження своїй знайомій
- Минулого тижня на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
- Всеукраїнський форум єднання національних спільнот «Ми різні, ми єдині та об’єднані» відбувся на Ужгородщині
- У Закарпатській обласній станції переливання нестача крові всіх груп
- Поліція розслідує ДТП за участі неповнолітніх на Хустщині – травмувався 14-річний хлопець
- В Ужгородському надлісництві відбулася урочиста літургія в капличці Святого Губерта (ФОТО)
- На території Ужгородського замку встановили прикордонний стовп із острова Зміїний
- Під час руху поїзда «Харків–Ужгород» здетонував «шахед», низка потягів затримується
- «Зимовий вернісаж»: у музеї Бокшая відкрили підсумкову виставку Товариства угорських митців Закарпаття
- До 20% зростання пасажиропотоку очікують закарпатські прикордонники на свята

До цієї новини немає коментарів