7 років ув’язнення: за матеріалами поліції засуджено зловмисника, який пограбував помешкання закарпатця, в якому перебувала неповнолітня

За матеріалами співробітників Відділення поліції №1 Берегівського районного відділу поліції засуджено 33-річного зловмисника, який, погрожуючи неповнолітній дитині, пограбував помешкання жителів Виноградова.
Інцидент трапився 30 жовтня 2024 року. Тоді до поліції зателефонував 41-річний житель Виноградова. Чоловік повідомив, що до його будинку проник невідомий та викрав особисті речі. На момент скоєння злочину вдома була 14-річна донька заявника, якій фігурант погрожував.
За викликом виїжджала слідчо-оперативна група Відділення поліції №1 Берегівського районного відділу. Тоді поліцейські встановили особу причетну до злочину. Ним виявився 33-річний, раніше судимий за тяжкі та особливо тяжкі злочини, місцевий житель. Окрім цього, на момент вчинення злочину він обвинувачувався у незаконному поводженні зі зброєю.
Встановлено, що фігурант проник до помешкання, залякав доньку господаря, обшукав домоволодіння, викрав звідти особисті речі та втік.
Поліцейські оперативно розшукали та затримали фігуранта. Йому інкримінували ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України, тобто грабіж, вчинений в умовах воєнного стану.
Наразі на підставі зібраних доказів суд визнав обвинуваченого винним та призначив покарання 7 років позбавлення волі. На період досудового розслідування засуджений перебував під вартою.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
До теми
- На Закарпатті через тютюнову контрабанду вилучили пасажирський автобус
- 18-річний таксист за 6300 євро намагався переправити клієнта за кордон
- Карпатія Трейл-2025: унікальний забіг на вершинах гір
- На Закарпатті поранені захисники пройшли відновлювальну терапію із залученням службових собак поліції
- Від початку року закарпатські патрульні розшукали 109 водіїв, які покинули місце ДТП
- Понад 18 млн грн уже стягнули до бюджету за митні правопорушення на Закарпатті у 2025 році
- Смертельна аварія на ужгородській об’їзній: підозрюваний 18-річний водій під цілодобовим домашнім арештом
- Пішки з контрабандою: закарпатця затримали з культурними цінностями у рюкзаку
- Прокуратура скерувала до суду провадження за фактом заволодіння понад 3,8 млн грн при ремонті покриття аеродрому «Ужгород»
- Поліція Закарпаття перекрила черговий канал переправлення військовозобов’язаних за кордон: організатора схеми затримано
- Понад 14 тисяч водіїв оштрафували на Закарпатті за перевищення швидкості з початку року
- Податківці Закарпаття виявили торгівлю сировиною для рідин, що використовуються в електронних сигаретах
- На Берегівщині прокуратура скерувала до суду провадження, щодо «закладчика» наркотиків та психотропів
- На кордоні з Угорщиною закарпатські митники вилучили предмети правопорушення на понад мільйон гривень
- 33 га самозаліснених земель: на Тячівщині прокуратура в апеляційному суді довела законність вимог зобов’язання сільської ради взяття їх на облік
- Поліція Тячівщини встановлює обставини ДТП, внаслідок якої травмувався малолітній водій скутера
- До 3 років позбавлення волі засуджено трьох мешканців Рахівщини за ухилення від призову з релігійних мотивів
- На Закарпаття прибув черговий евакуаційний потяг
- Від початку року закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 380 водіїв
- На Закарпатській митниці задокументували 386 протоколів на понад 131 мільйон гривень
До цієї новини немає коментарів