Керівництво Закарпатської ОВА зустрілося з делегацією Генконсульства Республіки Польща у Львові

Керівництво Закарпатської ОВА зустрілося з делегацією Генерального консульства Республіки Польща у Львові, яка з робочим візитом перебуває в нашому регіоні.
Разом із представниками профільного підрозділу обласної військової адміністрації та МЗС України в м.Ужгород вони обговорили результати партнерства Закарпаття і Польщі в межах угод про співпрацю, спільних грантових та гуманітарних проєктів. Ішлося також про ключові перспективи й напрямки подальшої співпраці.
Юрій Гузинець - заступник голови Закарпатської ОВА подякував партнерам за візит, постійну підтримку України й увагу до нашого регіону. Він наголосив, що Закарпаття завжди відкрите до посилення й розширення співпраці з Республікою Польща.
Під час зустрічі зосередилися на питаннях підтримки ветеранів, їх медичної та психологічної реабілітації, допомоги вимушеним переселенцям, розширенні міжрегіональної економічної співпраці тощо.
«Зараз наша область має укладені угоди про співпрацю з Люблінським і Підкарпатським воєводствами. Також у межах низки грантових проєктів та ініціатив, зокрема Програми Interreg NEXT Польща – Україна 2021-2027, наші громади взаємодіють з польськими партнерами. Крім того, в нас триває активне міжінституційне партнерство у сферах охорони здоров’я, інфраструктури, освіти, культури тощо», – підкреслив Юрій Гузинець.
У 2025 році Україна увійшла до переліку пріоритетних країн, які отримуватимуть підтримку в межах програми МЗС Республіки Польща «Польська допомога». Ініціатива спрямована на надання громадам допомоги щодо спільного будівництва та розвитку інституцій, забезпечення доступу до освіти, гідної роботи, послуг у сфері охорони здоров’я тощо.
Зараз для нас важливо напрацювати механізми подальшої спільної роботи за вказаними напрямками, наголосив віцеконсул, в.о. консул з політично-економічних питань Генерального консульства Республіки Польща у Львові Кшиштоф Лукяновіч.
До теми
- Державна підтримка на придбання власного помешкання: як на Закарпатті працює програма «єОселя»
- Оприлюднено графік відключення світла на Закарпатті у середу, 18 лютого
- Новий пункт пропуску на кордоні з Румунією: стартує проєктування «Яблунівка – Ремети»
- Бізнесу Закарпаття представили урядові програми енергонезалежності та цифрової зрілості
- Безоплатні зарядні станції для дітей з інвалідністю: на Закарпатті подано 270 заявок
- В Ужгородській міській раді обговорили нові можливості партнерства з Японією
- Цифрова трансформація та енергопідтримка: що пропонують підприємцям Закарпаття
- Громади, податки, бюджети: в ОВА обговорили шляхи скорочення боргів
- На Закарпатті з робочим візитом перебувають партнери з Італії та Словаччини
- Підприємці Закарпаття можуть отримати до 15 000 грн на енергостійкість
- «Психоемоційна стійкість: як впевнено пройти співбесіду та адаптуватися на роботі» – Молодіжна рада при Закарпатській ОВА запрошує на тренінг
- «Діалог влади та бізнесу»: закарпатські митники продовжують консультувати суб’єктів зовнішньоекономічного господарювання
- Можливість для громадських організацій: стартували конкурси соціальних та ветеранських проєктів на Закарпатті
- Понад 8 тисяч адміністративних послуг надали платникам податків Закарпаття у січні
- Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко з робочим візитом перебував в Ужгороді, щоб дати новий старт для «4.5.0. Recovery Center»
- На Закарпатті розпочали основний етап будівництва «4.5.0. Recovery Center»
- Пункти незламності в Закарпатській області впродовж січня стали місцем підтримки для понад 15 300 людей
- Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко із робочим візитом на Закарпатті
- Громади Закарпаття можуть залучити підтримку міжнародних експертів для розвитку економіки
- Закарпаття з робочим візитом відвідав президент Паралімпійського комітету Угорщини Ласло Сабо





До цієї новини немає коментарів