Поліцейські Сваляви затримали уродженця Запоріжжя, який намагався вбити свою матір

30 січня вранці до поліції зателефонувала 73-річна пенсіонерка, яка повідомила, що за місцем їх спільного проживання у Сваляві її онук ножем поранив свою матір — дочку заявниці.
За викликом одразу виїхала слідчо-оперативна група поліції, працівники якої опитали усіх присутніх на місці злочину та встановили його попередні обставини.
Як з’ясували поліцейські, між 49-річною жінкою та її 21-річним сином вранці трапився конфлікт, у ході якого хлопець схопив ножа та вдарив свою матір у область серця. Крики з кімнати почула пенсіонерка, яка втрутилася у сварку та припинила її.
Травмовану 49-річну жінку медики госпіталізували до лікарні, їй надають необхідну допомогу. Тим часом причетного до злочину сина потерпілої поліцейські затримали у порядку статті 208 КПК України. Слідчі поліції інкримінують йому ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України, тобто замах на умисне вбивство.
Зловмисника поліцейські освідували — встановлено, що він перебував під дією наркотиків. За скоєно зловмиснику загрожує до 15 років ув’язнення. У справі триває слідство.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
До теми
- В Ужгороді відкрили виставку про Палац Великих Князів Литовських
- Викрав ключі з будинку та незаконно заволодів автомобілем закарпатця: поліцейські Сваляви затримали рецидивіста
- Майже 300 спортсменів зібрав на Ужгородщині чемпіонат бойових мистецтв пам’яті поліцейського-Героя
- На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
- На об’їзній дорозі Мукачева внаслідок ДТП травмовано чотирьох осіб
- Два канали незаконного переправлення осіб через кордон ліквідували оперативники Мукачівського прикордонного загону
- СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею Будапешта на Закарпатті у 2025 році
- 62-річний житель Івано-Франківщини збирався переправити в Румунію свого 25-річного земляка
- На Закарпатті судитимуть 12 учасників злочинної групи – арештовано майно на майже 20 млн грн
- Смертельна ДТП на Закарпатті: водія, з вини якого загинуло двоє підлітків, засуджено до 7 років ув’язнення
- Комерційнна партія біодобавок на чверть мільйона гривень завозилась в Україну під виглядом особистих речей
- Фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології зібрав в Ужгороді понад 150 школярів з усієї країни
- Закарпатців попереджають про схему шахрайства під виглядом «виплат від Укренерго»
- Разом і поза фронтом: поранених воїнів 128-ї бригади відвідали побратими
- У селі Шаян відкрили сучасний медичний центр – для відновлення здоров’я та реабілітації
- Поліцейський-ветеран із Закарпаття Владислав Горнодь виборов призове місце на міжнародному турнірі з джиу-джитсу
- На Рахівщині поліцейські затримали підозрюваного у смертельному побитті чоловіка
- В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
- Програшний варіант: водійка легковика намагалася перевезти через кордон безакцизні сигарети
- В Ужгороді стартував Перший відкритий чемпіонат області з кібербезпеки «TEIB-2026»

До цієї новини немає коментарів