На Закарпатті правоохоронці заблокували два канали поставок нелегальної зброї до регіону – організаторів затримано

В результаті правоохоронцям вдалося виявити та заблокувати два канали поставок та збуту вогнепальної зброї й боєприпасів в області.
Організаторами є 27-ми та 51-річний місцеві жителі, обоє раніше судимі.
В ході проведення негласних заходів оперативники провели кілька контрольних закупок і таким чином отримали беззаперечні докази злочинної діяльності фігурантів та не допустили поширення зброї серед криміналітету у регіоні.
Так, з незаконного обігу вилучено тротилові шашки, два автомати Калашникова зі спорядженими магазинами, корпуси гранат із запалами, гранатометні постріли, магазини-диски до кулемета Дегтярьова, електродетонатори та майже 2000 набоїв різного калібру.
Слідчі поліції інкримінують затриманим ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу країни. За процесуального керівництва окружної прокуратури обом чоловікам повідомлено про підозру.
Розслідування у справі триває. Всі речові докази досліджують експерти.
До теми
- Поліція Воловця затримала наркоторговця – зловмисника впіймали під час передачі «товару»
- “Швидка допомога” для втечі за кордон: на Тячівщині судитимуть переправників
- На Хустщині виявили незаконно облаштовані 11 рибних ставків
- На Закарпатті судитимуть підозрюваного в диверсії
- За матеріалами СБУ та Нацполіції судитимуть підпалювача храму на Закарпатті
- За підтримки поліції Закарпаття в області для Захисників доступна вже друга локація для акватерапії
- Закарпаття знову опинилося на останньому місці у рейтингу областей за результатами НМТ-2025
- Звільнені з полону бійці 128-ї закарпатської бригади отримали відзнаки "Срібний едельвейс"
- Троє прикордонників Чопського загону отримали державні і відомчі нагороди
- На Закарпатті рятувальники допомогли туристу, якому стало зле під час сходження на гору Близниця
- На Тячівщині прокурором доведено вину сина у зґвалтуванні матері. Чоловіка засуджено до 6 років ув’язнення
- На Ужгородщині розшукали водійку, яка покинула місце ДТП
- В Ужгороді відзначили нагрудним знаком “За розвиток Закарпаття” представників культури, освіти та медицини
- Сигарети на 35 тисяч, авто на 900 тисяч гривень: на Закарпатті митники вилучили «Спрінтер» контрабандиста
- Під час сесії обласної ради відзначили закарпатських військових
- Безкоштовний концерт “Крок назустріч мрії” відбудеться в Ужгороді
- Чотири студентки УжНУ отримуватимуть академічну стипендію Президента України Володимира Зеленського
- У 128-ій окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді діє школа підготовки операторів БПЛА
- Ужгородку Крістіну Петрулич нагородили званням "Герой – рятувальник року"
- На Закарпаття прибув черговий евакуаційний потяг: серед пасажирів - двоє дітей
До цієї новини немає коментарів