Повертаючись з Угорщини, українець «забув» задекларувати товару на понад 350 тисяч гривень

Повертаючись з Євросоюзу додому, громадянин України під час митного контролю «забув» задекларувати відеокарти, вартість яких значно перевищує дозволену митним законодавством норму - до 500 євро на одну особу.
На митному посту «Тиса» наш співвітчизник запевняв у «зеленому коридорі», що дотримується митного законодавства і не переміщує товар, що підлягає декларуванню та оподаткуванню.
Та коли інспектори ретельно перевірили транспортний засіб, на якому переміщувався через українсько-угорський кордон чоловік, то виявили серед особистих речей 2 відеокарти торгівельної марки «Zotac», 5 шт відеокарт торгівельної марки «Asus» та одну відеокарту торгівельної марки «MSI».
За оцінкою в Інтернет мережі, орієнтовна вартість не задекларованого товару складає 358 тис. грн.
Позаяк зазначені дії громадянина мають ознаки порушення митних правил, відносно нього складено протокол за ч.2 статті 471 Митного кодексу України.
Не задекларований товар вилучено, справу розглядатиме митниця та виноситиме рішення по суті справи.
До теми
- Рятувальники ліквідували пожежу в житловому будинку на Хустщині
- Закарпатські гірські рятувальники переймали європейський досвід, щоб ще ефективніше рятувати життя
- Діалог з бізнесом та вдосконалення податкового законодавства: у ДПС у Закарпатській області відбулося засідання Громадської ради
- За клопотанням слідчих поліції Мукачева суд обрав запобіжний захід зловмиснику, який стріляв у багатоповерхівці
- Поліція Мукачева затримала зловмисника, який заподіяв тяжкі тілесні ушкодження своїй знайомій
- Минулого тижня на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
- Всеукраїнський форум єднання національних спільнот «Ми різні, ми єдині та об’єднані» відбувся на Ужгородщині
- У Закарпатській обласній станції переливання нестача крові всіх груп
- Поліція розслідує ДТП за участі неповнолітніх на Хустщині – травмувався 14-річний хлопець
- В Ужгородському надлісництві відбулася урочиста літургія в капличці Святого Губерта (ФОТО)
- На території Ужгородського замку встановили прикордонний стовп із острова Зміїний
- Під час руху поїзда «Харків–Ужгород» здетонував «шахед», низка потягів затримується
- «Зимовий вернісаж»: у музеї Бокшая відкрили підсумкову виставку Товариства угорських митців Закарпаття
- До 20% зростання пасажиропотоку очікують закарпатські прикордонники на свята
- 6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
- На Закарпатті шахраї від імені податківців телефонують та вимагають кошти
- Читацький захід для дітей поліцейських, які захищають Україну на фронті, провели в Ужгороді
- 57 закарпатських художників представили свої роботи на різдвяній виставці «Коляда»
- У Мукачеві поліція затримала озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
- На Закарпатті запрацював третій Центр безпеки громадян


До цієї новини немає коментарів