Закарпатський облмуздрамтеатр оголосив збір на ліфт для маломобільних людей

Закарпатський облмуздрамтеатр оголосив збір на ліфт для маломобільних людей
Про це на своїй сторінці у ФБ повідомив директор-художній керівник театру Рудольф Дзуринець.

 

"Наш театр Закарпатський академічний Музично-Драматичний театр завжди прагнув бути місцем, де мистецтво доступне для всіх. Ми вже зробили важливі кроки для створення інклюзивного простору – встановили таблички шрифтом Брайля, кнопки виклику та адаптували вистави для людей з порушеннями зору та слуху.

Але тепер перед нами ще одна важлива місія – встановлення ліфту, щоб люди на візках могли безперешкодно потрапляти до глядацької зали та на сцену!

Вартість ліфту – 710 000 грн

Ми отримали частину фінансування, але цього недостатньо.

Тому оголошуємо збір коштів і запрошуємо кожного долучитися!

Ми створили QR-код, за яким можна зробити донат. Кожна гривня наближає нас до мети!

Як ви можете допомогти?

 Зробити благодійний внесок – будь-яка сума важлива!

 Поширити цю інформацію – чим більше людей дізнається, тим швидше ми зберемо необхідну суму.

 Організувати благодійні ініціативи – якщо ви маєте можливість допомогти через бізнес, мистецтво чи волонтерство, ми будемо раді співпраці!

 Звітність та прозорість збору:

Ми дотримуємося принципів відкритості та відповідальності, тому регулярно публікуватимемо звіти про зібрані кошти та витрати. Всі благодійники зможуть слідкувати за ходом збору та використанням коштів через наші офіційні сторінки.

Цей ліфт – не просто технічне обладнання, це можливість для людей з інвалідністю відчути себе рівноправними глядачами нашого театру.

Разом ми зробимо театр відкритим для всіх", - написав Рудольф Дзуринець.

 

 

05 лютого 2025р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів