Дитячо-юнацький комітет Закарпатської асоціації футболу розпочав збір на автомобіль для ЗСУ

Закарпаття, як і вся Україна, переживає важкі часи через триваючу війну, але саме в цей час з’являються чудові приклади єдності та підтримки. Один із таких прикладів – ініціатива дитячо-юнацького комітету Закарпатської асоціації футболу, який запустив збір коштів для придбання автомобіля для Збройних сил України.
Цей крок не є випадковим, адже футбол – це не лише спорт, а й важлива складова соціального життя. Кожен тренер, футболіст і навіть вболівальник розуміє, наскільки важливо допомагати один одному в цей складний час. Збір на автомобіль є символом підтримки наших героїв на передовій, адже машина, яку планують придбати, буде використана для перевезення військових, доставки вантажів та виконання інших важливих завдань, що значно полегшать роботу наших захисників.
Чому автомобіль?
Військові потребують постійного транспорту для різноманітних завдань, зокрема для перевезення особового складу, техніки та гуманітарної допомоги. Особливо важливою є мобільність на передовій, де кожна хвилина може бути вирішальною. Транспорт на фронті часто стає ключовим елементом для успішного виконання місій, а отже, підтримка Збройних сил за допомогою цього проєкту має величезне значення.
Як відбуватиметься збір?
Комітет вже розпочав активну роботу зі збору коштів серед футбольної спільноти та вболівальників. До збору активно долучаються клуби, тренери та гравці дитячо-юнацьких команд. Важливо, що цей проєкт має на меті не тільки матеріальну допомогу, а й об’єднання футбольної родини навколо спільної мети – підтримки Збройних сил України.
Закарпатська асоціація футболу звернулася до всіх охочих допомогти через онлайн-канали та місцеві футбольні заходи. Усі зібрані кошти будуть спрямовані безпосередньо на покупку автомобіля, а після цього він буде переданий військовим, щоб вони могли ефективно виконувати свої обов’язки.
Важливість ініціативи
Ініціативи, подібні до цієї, є важливою частиною національної підтримки. Військові можуть покладатися не лише на державну допомогу, але й на підтримку зі сторони громадян, бізнесу, спортивних організацій. Дитячо-юнацький комітет Закарпатської асоціації футболу нагадує, що ми всі є частиною одного великого механізму, в якому кожен вклад має значення.
Висновок
Збір на автомобіль для Збройних сил України від дитячо-юнацького комітету Закарпатської асоціації футболу – це прояв справжньої єдності та патріотизму. Це не просто збір коштів, а важливий символ того, що в умовах війни кожен може допомогти і зробити свій внесок у спільну справу. Тому підтримка нашої ініціативи – це ще один крок до перемоги!
До теми
- В Ужгороді – традиційні «Коляди в старому селі»
- Срібний призер чемпіонату Європи з боксу U15 отримав відзнаку голови Закарпатської ОВА
- Конфіскат для потреб оборони: у 2025-му Закарпатська митниця передала майна на 19 мільйонів
- Прокурори Закарпаття передали військовим два автомобілі та БПЛА, які вилучені у рамках кримінального провадження
- Захисник із Закарпаття Михайло Ходанич отримав звання заслуженого художника України
- Команди вишів Закарпаття можуть реєструватися для участі в масштабних спортивних студентських лігах!
- Понад 400 виїздів: як минула новорічна ніч у медиків екстреної допомоги на Закарпатті
- Сьогодні 9 громад Закарпаття отримали ключі від нових шкільних автобусів
- Під час Ходи звіздарів в Ужгороді збиратимуть донати для ЗСУ
- В Ужгороді відреставрували вертеп-церкву часів Другої світової війни
- Ужгородців та гостей міста завтра запрошують у центр міста на «Різдвяні коляди»!
- Богдан Андріїв: «Наш спільний обов’язок - підтримувати захисників». Напередодні Різдва передали допомогу 101-й бригаді ТРО
- Всеукраїнський форум єднання національних спільнот «Ми різні, ми єдині та об’єднані» відбувся на Ужгородщині
- На Закарпатті запрацював третій Центр безпеки громадян
- Ужгородський ліцей «Інтелект» об’єднав учнів, батьків і педагогів у волонтерській підтримці ЗСУ
- В Ужгородському районі - на повороті на Оріховицю - монтують комплекс автоматичної фіксації порушень ПДР TruCAM
- Чотирьох захисників нагородили відзнакою «Честь і доблесть Закарпаття»
- На Закарпатті сертифікати на житло отримали 11 родин – ветеранів та загиблого воїна
- Філія «Карпатський лісовий офіс» ДП "Ліси України" передала для ЗСУ майже 22 тис. кубометрів деревини
- Богдан Андріїв вручив договір дарування на квартиру в Ужгороді поліцейському, який боронив Україну

До цієї новини немає коментарів