У Перечині поліція затримала зловмисника, який увірвався в будинок місцевих жителів та пограбував їх

9 лютого ввечері в місті Перечин до будинку місцевої жительки увірвався невідомий, погрожував їй та її сину, після чого відібрав мобільні телефони потерпілих, зачинив їх у помешканні та втік. Жінці вдалося зв’язатися з поліцією та повідомити про злочин.
На допомогу негайно виїхала група реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група Відділення поліції № 1 Ужгородського РУП. Після спілкування з потерпілими, правоохоронці одразу ж розпочали пошуки грабіжника.
Менше ніж за годину співробітники кримінальної поліції встановили, що до злочину причетний 32-річний житель міста. Він раніше вже притягався до кримінальної відповідальності та лише рік тому вийшов з місць позбавлення волі, де відбував покарання за майнові злочини.
Зловмисника, відповідно до статті 208 КПК України, помістили до ізолятора тимчасового тримання. Слідчі поліції кваліфікували його дії за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України.
Відповідно до санкції статті за скоєне затриманому загрожує до 10 років ув’язнення. Слідство у справі триває.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
До теми
- В Ужгородському замку відбудеться благодійний фестиваль «Бельтайн»
- На Рахівщині загинув 66-річний чоловік, ймовірніше через спалювання сухотрав’я
- Після бойових завдань: військові 26 Закарпатського полку відновлюються під час декомпресії
- 717 пожеж в екосистемах ліквідували вогнеборці Закарпаття з початку року
- За минулий тиждень закарпатські поліцейські розшукали 15 водіїв, які залишили місце ДТП
- Спроба підкупу прикордонника на Закарпатті: $8000 за незаконний канал перетину кордону
- Платив за світло як за будинок, а живив ТРЦ: підприємцю на Закарпатті повідомили про підозру у схемі на понад 3,4 млн грн
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники ліквідували ще два трансфери ухилянтів до ЄС
- На кордоні зі Словаччиною затримали групу порушників
- Патрульна поліція Закарпаття нагадує: відволікатися на гаджети, керуючи автівкою — небезпечно
- На Закарпатті з початку року вигоріло понад 500 гектарів сухостою
- Волонтери передали 26 Закарпатському полку Нацгвардії комплекти супутникового зв’язку Starlink
- Керував без посвідчення та у стані сп’яніння: на Ужгородщині зупинили порушника
- Лісові оборудки на Закарпатті: за І квартал прокурори скерували до суду справи щодо понад пів сотні осіб — від лісничих до депутатів
- Музей в Ужгороді зібрав кошти на зарядні станції для військових через продаж унікального видання
- В Ужгороді розшукали дитину, яка не повернулася додому
- В Ужгороді відбулася щорічна акція "Писанки у стилі Енді Воргола"
- Поліція Ужгорода затримала водія, який у стані сп’яніння скоїв ДТП з потерпілими
- Перевозить до 15 кг вантажу: на Закарпатті волонтери презентували новий транспортний дрон "Джміль"
- На Закарпатті знову частішають випадки загоряння сухостою – з початку року випалено вже понад 498 гектарів землі

До цієї новини немає коментарів