На Рахівщині правоохоронці викрили чергові схеми незаконного переправлення чоловіків до Румунії

Правоохоронці викрили дві чергові схеми місцевих мешканців, які прагнули збагатитися шляхом переправлення до Румунії чоловіків призовного віку.
Так, наприкінці січня цього року на Рахівщині затримали двох мешканців селища Великий Бичків. Вони планували допомогти громадянину незаконно перетнути держрубіж. Для цього на мотоциклі «клієнта» підвезли до лісистої території за межами населеного пункту та дали поради щодо проходження ділянки кордону з колючим дротом.
Їх викрили «на гарячому», а вже за тиждень на Рахівщині затримали ще одного місцевого жителя. Закарпатець готував план таємного перетину кордону для того ж чоловіка. Останній потрапити до Румунії мав, перетнувши р. Тиса, тож організатор надав йому поради щодо доцільної форми одягу та упакування особистих речей і документів.
Маршрут розпочинався на території Івано-Франківської області, звідки підозрюваний забирав чоловіка на автомобілі «BMW». А вже в Рахові осіб викрили та притягнули до відповідальності.
В обох випадках закарпатці планували отримати за переправлення 11 тисяч доларів США.
Наразі всім трьом ділкам вже обрали запобіжні заходи.
До теми
- На Закарпатті пройдуть масштабні планові навчання з цивільного захисту
- За матеріалами поліції Закарпаття судитимуть водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП
- Гроші з продажу – для ЗСУ: в Ужгороді проводять благодійну виставку-ярмарок "Світ писанки"
- Із початку року підрозділи ДСНС Закарпаття вже ліквідували 604 пожежі в екосистемах краю
- У центрі Ужгорода лунали постріли: поліція розшукала неповнолітніх
- 26 Закарпатський полк Національної гвардії України отримав стрічку з почесним найменуванням на Бойовий Прапор з рук Президента України
- Авто для ЗСУ опинилися у продажу: на Закарпатті викрили підприємця
- На Рахівщині взято під варту чоловіка, якого підозрюють у смертельному побитті односельця
- На Закарпатті прокуратура повідомила про підозру екскерівнику Берегівського надлісництва, який організував знищення дубів у лісництві на 1,6 млн грн
- Поліція Закарпаття розслідує аварію на Берегівщині, в якій загинув водій легковика
- СБУ затримала на Закарпатті ще одного агента рф, який намагався зареєструвати декілька терміналів Starlink для рашистів
- Три випадки хвороби Лайма з початку року: яка ситуація з укусами кліщів на Закарпатті
- В обласному центрі відбудеться знакова подія, що поєднає сучасне мистецтво та осмислення досвіду війни
- Не покинув Україну після відрахування з УжНУ: іноземця на Закарпатті оштрафували та видворять
- Від аудиторії — до кордону: студенти УжНУ на практиці вивчали роботу закарпатських митників
- Закарпатський обласний центр національного спротиву розпочинає співпрацю з Рух опору Сил Спеціальних Операцій ЗСУ
- В Ужгороді відзначили переможців і призерів фінального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
- Відсьогодні у водоймах на Закарпатті розпочинається нерестова заборона на вилов риби
- 570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття – кількість займань перевищила минулорічні показники
- Понад 2,2 кг наркотиків намагалися ввезти в Закарпаття: поліція затримала наркокур’єра з Дніпра

До цієї новини немає коментарів