В обласній філармонії з концертною програмою «Кохання. Пристрасть. Забуття» виступить Kyiv Tango Orchestra

Kyiv Tango Orchestra відомий як в Україні, так і в Європі завдяки віртуозній техніці, потужній енергетиці, тонкому відчуттю часу, стилю та гармонії. Під час повномасштабної війни музиканти провели понад 120 концертів у Швеції, Німеччині, Швейцарії та Україні.
На сцені:
Ігор Саєнко – заслужений артист України, соліст Національної філармонії України (бандонеон);
Назарій Стець – заслужений артист України, соліст Національного ансамблю «Київська Камерата» (контрабас);
Тарас Видиш – соліст ансамблю «Brio», педагог (скрипка);
Тетяна Павлічук-Тишкевич – піаністка, засновниця й артистична директорка (фортепіано).
У виконанні колективу звучатимуть твори аргентинських, французьких, канадських, американських, шведських та українських авторів. Родзинкою ж концерту стануть відомі українські пісні в оригінальних танго-версіях.
Ведуча вечора – музикознавця Наталія Піцур.
Також меломанам нагадують, що до Дня закоханих у головній концертній установі краю діє тематична фотозона. Крім нагоди зробити настроєву світлину на згадку, охочі зможуть узяти участь у розіграші квитків на наступний філармонійний концерт.
До теми
- Хуст прийняв завершальний забіг Transcarpathian Grand Run — марафон і благодійність
- Реалізація державної стратегії розвитку розподіленої генерації: Закарпаття приймає виїзне засідання парламентського Комітету з енергетики
- П’ятеро закарпатців – спортсменів з інвалідністю та їхні тренери – отримуватимуть стипендію Президента України
- Завтра в Ужгороді вчетверте відбудеться культурно-мистецька акція «Жива спадщина»
- На Закарпатті відбулася серія тренінгів для жінок і дівчат у межах проєкту з розвитку лідерства та безпеки
- На Закарпатті відбулося обласне засідання Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України
- «Діалоги влади та бізнесу»: на Закарпатті говоритимуть про безбар'єрний доступ до культурної спадщини
- 14 жовтня в Ужгороді відбудеться масштабний фестиваль кар’єри «Платформа твоїх можливостей»
- «Платформа твоїх можливостей»: 14 жовтня в Ужгороді вперше відбудеться обласний фестиваль кар’єри
- У дитячому реабілітаційному центрі у Пилипці відкрили новий спортивний майданчик
- На Закарпатті провели засідання моніторингового комітету програми Interreg VI-A NEXT «Польща – Україна 2021 – 2027»
- Камерний хор «Кантус» відкрив новий концертний сезон програмою «Надія»
- Інфраструктура, доступність і нові проєкти: на Закарпатті відбувся міжнародний туристичний форум
- В Ужгороді завтра стартує новий концертний сезон камерного хору «Кантус»
- Крок назустріч мрії: концерт, що об’єднав серця
- В Ужгороді сьогодні стартує І Відкритий конкурс юних органістів
- Європейський банк підтримав будівництво нових вітроустановок на Закарпатті
- Філія «Карпатський лісовий офіс» забезпечує населення та заклади соціальної сфери дровами
- Культурна дипломатія в дії: делегація з Краловоградецького краю відвідала Закарпаття
- Молодь Закарпаття закликають взяти участь в опитуванні для формування молодіжної політики області

До цієї новини немає коментарів