СБУ попереджає про нові спроби спецслужб рф розхитати суспільно-політичну ситуацію

Служба безпеки фіксує значну активізацію російських спецслужб у проведенні інформаційно-психологічних спецоперацій в Україні.
За останній час значно зросла кількість інформаційних диверсій, спрямованих на розкол суспільства і штучне поширення протестних настроїв. Для провокацій російські спецслужби задіяли весь потенціал своїх ботоферм і масово застосовують підконтрольні групи та фейкові акаунти в популярних месенджерах і соцмережах, найактивніше - в ТікТок та Телеграм.У деструктивному контенті ворог поширює фейкову інформацію про нібито розповсюдження протестних настроїв серед українців і вуличні заворушення у різних регіонах нашої держави. Одночасно рашисти закликають громадян до масових акцій задля порушення громадського порядку та конституційного ладу, пропонують кошти за участь в мітингах.
Служба безпеки здійснює усі необхідні заходи реагування та відпрацьовує наявні і потенційні загрози національній безпеці України. СБУ звертається до громадян бути пильними та не реагувати на ворожі провокації, які рф використовує для спроб підриву внутрішньої обстановки в нашій державі. Принагідно зазначаємо, що дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади (особливо в умовах певних обмежень, які встановлює Закон України «Про правовий режим воєнного стану») містять ознаки злочину за статтею 109 Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання до 10 років позбавлення волі.Досвід героїчного опору українців російській агресії неодноразово доводив, що саме в єдності наш народ здатний найбільш ефективно протистояти ворогу. І жодні російські ІПСО не можуть підірвати наш національний дух!
Слава Україні!
До теми
- У застосунку Резерв+ з’явився сервіс онлайн-відстрочки для батьків дітей з інвалідністю
- До кінця року планується запуск руху для пішохідного й велосипедного переходу на ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке»
- 1899 клієнтів звернулися за консультаціями до офісів "Зроблено в Україні" на Закарпатті з початку року
- Держава дбає про своїх Захисників: як ветерани можуть отримати житло, компенсацію чи пільгову іпотеку
- Укладення договору в електронній формі: порядок та особливості
- На Берегівщині прокуратура у суді вимагає узаконити 44,5 га самосійних лісів
- Підтримка ветеранів — пріоритет для Закарпаття: передбачено понад 155 млн грн
- Компенсацію витрат за працевлаштування ВПО цьогоріч отримали вже 130 роботодавців області
- Фахівці ГУ Держгеокадастру у Закарпатській області надали цьогоріч вже понад 47 тисяч адмінпослуг у сфері земельних відносин
- Закарпаття представлене на Європейському тижні регіонів і міст: обговорюють шляхи посилення євроінтеграції громад
- На Закарпатті прокуратура вимагає в суді зобов’язати ДП «Ліси України» встановити охоронний статус для 527 га пралісів
- Закарпатським підпрємцям пропонують фінансову підтримку в межах політики «Зроблено в Україні»
- Поліція Закарпаття спільно з дотичними службами координує дії для запобігання насильству над дітьми
- На Закарпатті готуються до відкриття нового пункту пропуску з Румунією: зустріч делегацій відбулася просто на місці будівництва
- Закарпаття розширіює транскордонне партнерство з регіонами Румунії
- На Закарпатті на реалізацію проєкту «єРобота: Власна справа» спрямували 123,6 млн грн
- На Закарпатті посилюють контроль за нелегальними пасажирськими перевезеннями
- В Ужгороді вже місяць працює Офіс податкових консультантів
- Ветерани Закарпаття матимуть більше можливостей для спорту й реабілітації
- Ветерани і ветеранки можуть отримати фінансову підтримку на заняття спортом
До цієї новини немає коментарів