Вийшов із колонії та знову взявся за наркоторгівлю: мукачівця засудили до 6 років ув’язнення із конфіскацією майна

За публічного обвинувачення Мукачівської окружної прокуратури місцевого жителя засудили до 6 років ув’язнення за незаконне придбання, зберігання та збут наркотичних засобів і психотропних речовин (ч. 2 ст. 307 КК України).
Закарпатець, повернувшись із виправної колонії, де відбував покарання за аналогічний злочин, знову взявся за протиправну діяльність.
Протягом травня-червня правоохоронці задокументували кілька фактів збуту обвинуваченим метамфетаміну та канабісу. Зустрічався з покупцями чоловік у Мукачеві, збуваючи за готівку згортки із забороненими речовинами. Під час однієї з таких зустрічей його і затримали.
Свою вину у скоєному чоловік визнав. Крім того, суд ухвалив рішення конфіскувати у громадянина усе належне йому майно, крім житла.
Набрання вироком законної сили очікується, до того часу мукачівець і надалі перебуватиме під вартою.
До теми
- Важлива подія: сьогодні 21 родина закарпатських військових отримала сертифікати на житло
- В Ужгороді парамедики врятували дівчинку, у якої зупинилось серце
- В Ужгороді поліцейські України та Польщі вчергове обмінялися досвідом у розслідуванні міжнародних злочинів
- На Закарпатті впродовж трьох тижнів перевірятимуть перевізників
- Порушив ПДР - сплив фальшивий документ: поблизу Ужгорода затримали водія з підробленим посвідченням
- На Тячівщині прокуратура оскаржила можливість внесення застави підозрюваним у замаху на умисне вбивство односельця
- Четверо закарпатців збиралися перепливати Тису, щоб потрапити в Угорщину
- Поліцейські встановили нові обставини смертельної ДТП у Ракошині
- Громадянин Франції намагався перетнути кордон на викраденій автівці
- Гірські рятувальники допомогли двом мандрівникам зі Львова
- До команди амбасадорів проєкту 4.5.0 Recovery Center приєдналася паралімпійська чемпіонка Надія Дьолог
- Моторошна нічна трагедія: на Закарпатті авто переїхало чоловіка, який лежав на дорозі
- На Ужгородщині поліція затримала підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон до Словаччини
- Міжнародний транскордонний проєкт WeCaRe: новий етап екологічної співпраці України, Угорщини та Словаччини
- Ліквідація понад 1500 пожеж і більше сотні врятованих туристів: дснсники Закарпаття підбили піврічні підсумки
- Австрійські благодійники передали техніку і зацікавились досвідом Закарпаття у релокації бізнесу
- Прикордонники на КПП "Вилок" виявили стародруки, які можуть становити культурну та історичну цінність
- У замку "Паланок" студенти Закарпатської академії мистецтв відреставрували історичні меблі
- Офіційно: кількість осіб, які захворіли на гостру кишкову інфекцію та відвідували водоспад Шипіт, зросла до 38
- Травмувався в горах і не міг іти далі: на Закарпатті рятувальники допомогли 12-річному хлопчику
До цієї новини немає коментарів