Закарпатка Аннамарі Данча показала найкращий результат сезону на Кубку світу зі сноубордингу

У змаганнях з паралельного гігантського слалому Данча дійшла до чвертьфіналу, де змагалася з представницею Нідерландів Мішель Деккер. Після першого спуску українка поступалася суперниці лише 0,09 секунди, проте за підсумками другого спуску фінішувала з відставанням у 0,34 секунди, завершивши виступ на шостому місці.
Цей результат став для неї найкращим у сезоні та повторенням другого найкращого досягнення в кар'єрі.
"Я задоволена виступом. Дуже мені подобається ця траса: вона і не крута, і не полога, я вмію набирати тут швидкість. І сніг уже такий весняний, теж мій улюблений. До речі, минулого року на цьому етапі КС я була п'ятою, це був мій найуспішніший виступ у сезоні. Але хочеться вже у четвірку. Завтра тут буде ще один етап КС, тож будемо боротися", – сказала Данча.
Серед інших українських спортсменів Надія Гапатин посіла 27 місце, Віта Боднарук стала 39-ю, а Олександра Мальованна фінішувала на 48-й позиції. У чоловічій кваліфікації Михайло Харук завершив змагання на 34-му місці.
Нагадаємо, головним досягненням Аннамарі Данчі є срібна медаль чемпіонату світу-2019 у паралельному слаломі. Також вона двічі ставала віцечемпіонкою Всесвітньої Універсіади – у 2011 та 2017 роках.
До теми
- Відбувся рейтинговий турнір із паделу UZHHOROD 500
- В Ужгороді відбулися змагання з гирьового спорту серед силових структур
- Відкритий чемпіонат Ужгорода з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків та юніорів відбувся в СК «Іппон»
- Чемпіонат міста з класичних шахів триває в Ужгороді
- В Ужгороді відбувся IV відкритий зимовий чемпіонат з жиму лежачи
- Відкритий чемпіонат міста з плавання відбувся напередодні в Ужгороді
- В Ужгороді відбувся особистий Кубок Закарпатської області з важкої атлетики серед чоловіків та жінок
- Закарпатка крокуватиме із табличкою «Ukraine» за зимових Олімпійських іграх-2026
- Спорт як шлях до відновлення – в Ужгороді вперше відбулися змагання зі спортивного більярду серед ветеранів війни
- Закарпатські спортсмени на зимовій Олімпіаді: підготовка, перспективи, можливості
- Відбувся відкритий кубок Ужгорода та Закарпатської області з адаптивних видів спорту серед ветеранів і військовослужбовців
- Ветеранський спортивний клуб «CS GLADIATOR» відзначає річницю діяльності турніром в Ужгороді
- В Ужгороді триває чемпіонат України з дзюдо серед кадетів до 18 років
- В Ужгороді, на базі ПАДІЮНу, відбувся благодійний турнір із дзюдо, присвячений Пам'яті загиблих воїнів
- П’ятеро закарпатців увійшли до складу української команди у лижних видах спорту на зимову Олімпіаду-2026
- Закарпатка Аннамарі Данча – у ТОП-10 на етапі Кубка світу в Банско!
- В Ужгороді відбувся відкритий Кубок міста з баскетболу серед ветеранів
- Ужгородські боксери здобули понад 700 медалей у 2025 році
- Близько 200 учасників з Ужгорода, Львова та Мукачева змагаються у Відкритому новорічному турнірі з фехтування, присвяченому ЗСУ
- В Ужгороді відбувся новорічний турнір із боксу

До цієї новини немає коментарів