У Сваляві та Воловці поліцейські вилучили з незаконного обігу боєприпаси - затримали двох осіб
Двох осіб, причетних до злочину, затримали в процесуальному порядку. Усі речові докази відправили на експертизу
Співробітники поліції Закарпаття у співпраці зі Службою безпеки України заблокували ще два канали збуту зброї та боєприпасів у регіоні. Обох підозрюваних у злочині вдалося затримати «на гарячому».


Перше затримання провели співробітники Відділення поліції № 1 Мукачівського районного управління поліції у місті Свалява, де викрили 43-річного місцевого жителя. Інше затримання провели працівники Відділення поліції у селищі Воловець: вони затримали жителя села Канора. Обох фігурантів було затримано під час зустрічей з клієнтами та передачі нелегального «товару» за обумовлену суму грошей.
В результаті проведених заходів правоохоронцям вдалося вилучити з незаконного обігу 11 бойових гранат із запалами, 2 постріли до гранатомета та понад 300 набоїв до автоматичної зброї.


Усі речові докази скеровано експертам для дослідження.
Відповідно до статті 208 КПК підозрюваних у збуті боєприпасів помістили до ізолятора тимчасового тримання. Їх дії слідчі поліції кваліфікували за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.
До теми
- «Біблія – найвідоміша книга світу»: виставка в Ужгородському замку
- Звернення 14-річної дівчинки про допомогу: представник Омбудсмана перевірив умови проживання родини на Великоберезнянщині
- Завдяки пильності громадян в Ужгороді затримано «закладчицю» - поліція
- На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів
- На Закарпатті прикордонники першими зустріли Вифлеємський вогонь миру
- До Дня чаю в Ужгородському замку відбудеться тематична лекція
- 9,6 років за напад у дворі багатоповерхівки - в Ужгороді засуджено грабіжника, який напав на чоловіка
- На кордоні зі Словаччиною затримали двох іноземців, які спершу тікали від закону з Чехії, а потім і з України
- Поліція Закарпаття розслідує ДТП за участі неповнолітніх: в аварії загинула 15-річна дівчина
- Безпека понад усе: патрульні проводять уроки для ужгородських школярів про вибухонебезпечні предмети
- Пасажирці поїзда «Чоп - Захонь» на ходу підкинули баул із контрабандними сигаретами
- Офіцер 128-ї Закарпатської бригади отримав високу державну нагороду з рук Президента України
- В Ужгороді запалили свічки на Менорі з нагоди єврейського свята Хануки
- В Ужгороді притягнули до відповідальності нетверезого водія
- Пам’ять, що об’єднує покоління: на Закарпатті говорили про подвиг ліквідаторів ЧАЕС
- Поліцейські встановлюють обставини смертельної ДТП на Тячівщині
- Ужгородські медики врятували 18-річного юнака
- Закарпатський народний хор відтворив давні закарпатські колядки: почути їх можна вже 22 грудня
- В Ужгороді відбудеться різдвяний концерт хору «Кантус»
- Ужгородський суд визнав матір винною у трагедії, яка забрала життя її малолітньої доньки

До цієї новини немає коментарів