4500 доларів за перетин кордону: у Хусті поліція затримала зловмисника, який готувався переправити військовозобов’язаного

У ході оперативних заходів поліцейські встановили, що до організації схеми причетний 43-річний мешканець села Іза Хустського району. Чоловік серед знайомих підшукував військовозобов’язаних чоловіків та пропонував їм за 4500 доларів організувати незаконну втечу через ліс до Румунії.
Саме під час отримання ним оплати від чергового військовозобов’язаного клієнта поліцейські і затримали фігуранта.
Зловмисника, відповідно до статті 208 КПК України, помістили до ізолятора тимчасового тримання. У нього вилучили гроші, отримані від клієнта, та мобільний телефон.
Дії фігуранта слідчі кваліфікували за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України. Наразі у справі тривають подальші оперативні заходи, у ході яких поліцейські встановлять чи були у зловмисника спільники. Слідство триває.
До теми
- 700-річна пам'ятка: оновлено бренд Ужгородського замку
- Пункт пропуску «Солотвино – Сігету Мармацій»: через ремонт мосту відзавтра, 15 вересня, обмежують рух на 45 днів
- На Виноградівщині взято під варту підозрюваного у спробі зґвалтування
- Фальшивий паспорт Саудівської Аравії та 100 тис. грн хабаря не врятували порушника
- Завдав синові п’ять ударів ножем: поліцейські Тячівщини затримали підозрюваного в умисному вбивстві
- На Рахівщині поліцейські оперативно затримали підлітка, який викрав понад 17 тисяч гривень із припаркованого авто
- Закарпатець намагався провезти Wi-Fi роутери на пів мільйона без декларування
- Протидія митним правопорушенням: понад 600 фактів задокументували закарпатські митники на кордоні з Євросоюзом
- На Закарпатті прокуратура повідомила про підозру керівнику підприємства за спробу контрабанди лісоматеріалів
- В Ужгороді офіційно відкрили оновлений спортивний зал у Центрі олімпійської підготовки (СК «ЮНІСТЬ»)
- На Закарпатті відзначили 100-річчя відомого краєзнавця Юрія Качія
- Поліцейські організували екскурсію до Ужгородського замку для ветеранів війни
- На Хустщині рятувальники ліквідували пожежу у надвірній споруді
- Ужгородець помер від коронавірусу – це перший летальний випадок у цьому році
- Закарпатська ОВА налагоджує співпрацю із Національною академією медичних наук України
- Укртрансбезпека оштрафувала закарпатського перевізника на 17 тис. грн
- На Закарпатті поліція викрила наркоугруповання з прибутком понад мільйон гривень щомісяця
- На Закарпатті 18 дітей з діабетом отримали сучасні інсулінові помпи
- Вдарив та відібрав золоті прикраси: у Мукачеві поліцейські оперативно затримали грабіжника
- У Хусті депутат налагодив незаконну торгівлю безакцизними електронними сигаретами — прокурор повідомив йому про підозру
До цієї новини немає коментарів