Краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького запрошує переглянути документальний фільм «Срібна Земля. Хроніки Карпатської України 1919-1939»

Стрічка про історію Закарпаття періоду 1919-1939 років містить численні документи, серед яких світлини, кінохроніка, мапи та тогочасна періодика. Подано спогади понад 20 очевидців подій міжвоєнного періоду на Закарпатті. Їхні свідчення доповнені художніми сценами, відтвореними на основі історичних фактів, а також майстерно відзнятими гірськими краєвидами.
Представить фільм дослідник історії Карпатської України, пластун Андрій Ребрик, родина якого долучилася до створення стрічки.
Вхід вільний.
Принагідно відвідувачі також зможуть ознайомитися з тимчасовим доповненням до експозиції «Карпатська Україна. 1938-1939» під назвою «Карпатська Україна в філателії», де представлена філателія періоду 1939-2024 рр.
Окрім того, в науковій бібліотеці Ужгородського замку експонується тематична книжкова виставка «Біля джерел Карпатської України» з літературою, що оповідає про події часів «одноденної республіки» як важливого етапу українського державотворення.
До теми
- «Зимовий вернісаж»: у музеї Бокшая відкрили підсумкову виставку Товариства угорських митців Закарпаття
- До 20% зростання пасажиропотоку очікують закарпатські прикордонники на свята
- 6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
- На Закарпатті шахраї від імені податківців телефонують та вимагають кошти
- Читацький захід для дітей поліцейських, які захищають Україну на фронті, провели в Ужгороді
- 57 закарпатських художників представили свої роботи на різдвяній виставці «Коляда»
- У Мукачеві поліція затримала озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
- На Закарпатті запрацював третій Центр безпеки громадян
- Торт "Ужгородський замок" - презентували ще одну солодку родзику міста над Ужем
- Повідомлено про підозру інженеру з технагляду, службова недбалість якого коштувала громаді Перечина пів мільйона гривень
- Ужгородський ліцей «Інтелект» об’єднав учнів, батьків і педагогів у волонтерській підтримці ЗСУ
- 35 років на службі людям: в Ужгороді відбулися урочистості з нагоди ювілею Пенсійного фонду
- Новий міст через Тису випробували на міцність 320 тоннами вантажу
- В Ужгородському районі - на повороті на Оріховицю - монтують комплекс автоматичної фіксації порушень ПДР TruCAM
- Під час купівлі будівлі для ЦНАПу на Закарпатті завищили вартість на понад 600 тис. грн
- Чотирьох захисників нагородили відзнакою «Честь і доблесть Закарпаття»
- Незаконне переміщення підакцизних товарів: у закарпатця вилучили авто та цигарки на 300 000 гривень
- Облаштували інфраструктуру, зробили запас дров: на Петросі підготували прихисток для туристів
- В Ужгороді відслужать заупокійну Літургію за народним артистом України Степаном Гігою
- На Закарпатті засуджено вітчима та матір, які систематично ґвалтували малолітню дитину

До цієї новини немає коментарів