Шокуюча цифра: 1075 пожеж сталося на Закарпатті з початку року

Про це інформує ДСНС Закарпаття.
З початку року на Закарпатті сталося 1075 пожеж. Фахівці ДСНС завжди готові виїхати на виклик, ліквідувати загоряння та рятувати життя. Однак прагнуть, щоб таких випадків було якомога менше.
Рятувальники нагадубть:
Дотримуйтеся правил пожежної безпеки вдома та на вулиці. Не залишайте без нагляду відкритий вогонь і електроприлади. Будьте обережні під час користування пічним опаленням. Навчіть дітей основним правилам безпеки.
До теми
- У Мукачеві поліція затримала озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
- На Закарпатті запрацював третій Центр безпеки громадян
- Торт "Ужгородський замок" - презентували ще одну солодку родзику міста над Ужем
- Повідомлено про підозру інженеру з технагляду, службова недбалість якого коштувала громаді Перечина пів мільйона гривень
- 35 років на службі людям: в Ужгороді відбулися урочистості з нагоди ювілею Пенсійного фонду
- Новий міст через Тису випробували на міцність 320 тоннами вантажу
- В Ужгородському районі - на повороті на Оріховицю - монтують комплекс автоматичної фіксації порушень ПДР TruCAM
- Під час купівлі будівлі для ЦНАПу на Закарпатті завищили вартість на понад 600 тис. грн
- Чотирьох захисників нагородили відзнакою «Честь і доблесть Закарпаття»
- Незаконне переміщення підакцизних товарів: у закарпатця вилучили авто та цигарки на 300 000 гривень
- Облаштували інфраструктуру, зробили запас дров: на Петросі підготували прихисток для туристів
- В Ужгороді відслужать заупокійну Літургію за народним артистом України Степаном Гігою
- На Закарпатті засуджено вітчима та матір, які систематично ґвалтували малолітню дитину
- Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки: батьків притягнули до відповідальності
- Лісівники Карпатського регіону посилили захист хвойних порід дерев напередодні різдвяно-новорічних свят
- На Закарпатті сертифікати на житло отримали 11 родин – ветеранів та загиблого воїна
- Закарпатський народний хор представить своїм шанувальникам «Великий різдвяний концерт»
- Велику пожежу ліквідували вогнеборці Тячівщини
- Філія «Карпатський лісовий офіс» ДП "Ліси України" передала для ЗСУ майже 22 тис. кубометрів деревини
- Прокурори Закарпаття та Консультативна місія ЄС обговорили протидію організованій і транскордонній злочинності

До цієї новини немає коментарів