«Територія кар’єрних можливостей»: 24 квітня в Ужгороді відбудеться Ярмарок вакансій

Ярмарок вакансій проходитиме на площі Народній. З 10:00 до 12:00 просто неба відбудеться дискусійна панель «Синергія освіти і ринку праці, партнерство задля формування трудового потенціалу, розвитку економіки та залучення інвестицій в область». Опісля стартує презентація пропозицій від близько 40 роботодавців та інші тематичні активності, які триватимуть до 17:00.
«Брак кадрів сьогодні є серйозним викликом для бізнесу, тож такі заходи нині вкрай актуальні. У нашому регіоні місцеві та релоковані підприємства різних галузей пропонують чимало нових спеціальностей і потребують кваліфікованих працівників. Зараз на ринку праці області є майже 2 000 вакансій від бізнесу, у середньостроковій перспективі очікуємо їх збільшення до близько 3 800», – підкреслив Василь Іванчо.
Щороку до проведення Ярмарку вакансій долучається все більше партнерів. Цьогоріч спільно з ОВА захід організовують Ужгородська міська рада, Закарпатський обласний центр зайнятості, УжНУ, Українська академія лідерства та громадська організація «Неємія» у партнерстві з проєктом EdUP та «Крайною».
Загалом на Єдиному порталі вакансій в регіоні є близько 4 000 пропозицій, а шукачів роботи – майже удвічі менше. Сьогодні компанії максимально зацікавлені знайти фахівців, тож вибір доступних для працевлаштування місць досить широкий, відзначила в.о. директора Закарпатського обласного центру зайнятості Беатриса Білецька.
Своєю чергою проректор з науково-педагогічної роботи УжНУ Ігор Король наголосив, що Ярмарок вакансій – це чудова нагода для студентів поспілкуватися з потенційними роботодавцями, спробувати себе в ролі шукача роботи й, цілком можливо, знайти омріяну вакансію уже під час навчання. Важливим є цей захід і для закладів вищої освіти, адже він дає змогу бачити реальні тенденції на ринку праці області й відповідно до них корегувати навчальні програми.
На Ярмарку вакансій можна буде не тільки дізнатися про актуальні вакансії, презентувати себе роботодавцям, знайти роботу чи працівників у свою команду, а й отримати консультації фахівців щодо перекваліфікації, отримання ваучерів на навчання, доступних грантових можливостей тощо. Зокрема, у цьому допоможуть кар'єрні радники та консультанти регіонального офісу «Зроблено в Україні».
Також на дорослих відвідувачів чекають майстер-класи від обласного центру зайнятості та профтехів краю, на студентів – гра «Державотворення» від Української академії лідерства, на дітей – окремий майданчик від Червоного Хреста Закарпаття.
Обов’язково завітайте на Ярмарок вакансій-2025. Чекаємо на Вас 24 квітня о 10:00 на площі Народній в Ужгороді!
До теми
- 28 із 658 не пройшли перевірку. Закарпатським підприємствам нагадали про ризики втрати статусу «критично важливих»
- Із початку року на Закарпатті 48 ветеранів отримали гранти на відкриття та розвиток бізнесу у межах програми «Власна справа»
- Міжнародний день сім’ї: в Закарпатській ОВА розповіли про допомогу родинам
- У Закарпатському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України запрацював рентгенотелевізійний інтроскоп
- Між УжНУ та Університетом імені Марії Кюрі-Склодовської у Любліні запрацювала програма подвійних дипломів
- Підприємці Закарпаття можуть оцінювати якість держпослуг на платформі «Пульс»
- Відпочинок, доступний кожному: на Закарпатті обговорили розвиток інклюзивного туризму
- Закарпатські громади та спільноти можуть взяти участь у конкурсі нематеріальної культурної спадщини
- На Закарпатті сім’ям, у яких рідні потрапили у полон, нададуть всебічну підтримку
- Мирослав Білецький відвідав Мукачівський професійний політехнічний коледж
- Закарпатські податківці оштрафували на 1 млн грн заклади громадського харчування та ресторани
- Закарпатська ОВА: реабілітація, стоматдопомога військовим та мережа центрів ментального здоров’я – серед пріоритетів медичної галузі
- Закарпаття долучається до транскордонного проєкту «LIFE – Цілюща вода – шлях до довготривалого здоров?я»
- Керівники Закарпаття зустрілися із військовими 3-ї штурмової бригади
- Понад 50 перевантажених авто за тиждень: на Закарпатті активізували ваговий контроль
- Мирослав Білецький провів онлайн-нараду із керівниками громад Закарпаття: обговорили фінансові питання
- Мирослав Білецький зустрівся із одним із провідних ієрархів греко-католицької церкви у США
- 15 млн 703 тис. грн державних коштів — для розвитку професійної освіти Закарпатської області
- У Берегові завершують реконструкцію гуртожитку, який став прихистком для понад 50 ВПО
- Понад 19 мільйонів доларів на агромістечко для ВПО: на Ужгородщині збудують новий дім для 1000 людей
До цієї новини немає коментарів