Від початку 2025-го року закарпатські патрульні зафіксували 90 водіїв, які користувалися телефоном під час керування авто

Іноді навіть секунда відволікання на мобільний телефон за кермом може привести до створення аварійної ситуації або до ДТП, наголошують у патрульній поліції Закарпаття.
І нагадують, що під час руху транспортного засобу водію забороняється користуватися засобами зв’язку, тримаючи їх у руці. В разі необхідності ви можете користуватися спеціальними гарнітурами, за допомогою яких стає можливим розмовляти телефоном не тримаючи його в руках.
Відповідальність за це порушення передбачена за ч. 2 ст.122 (Користування під час руху автомобіля засобами зв‘язку) КУпАП.
Штраф за таке порушення становить 510 гривень.
До теми
- На об’їзній дорозі Мукачева внаслідок ДТП травмовано чотирьох осіб
- Завтра в Ужгороді згадають героя-вчителя Василя Габруся
- Два канали незаконного переправлення осіб через кордон ліквідували оперативники Мукачівського прикордонного загону
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 48-річним сержантом Василем Голінкою
- СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею Будапешта на Закарпатті у 2025 році
- 62-річний житель Івано-Франківщини збирався переправити в Румунію свого 25-річного земляка
- На Закарпатті судитимуть 12 учасників злочинної групи – арештовано майно на майже 20 млн грн
- Смертельна ДТП на Закарпатті: водія, з вини якого загинуло двоє підлітків, засуджено до 7 років ув’язнення
- Комерційнна партія біодобавок на чверть мільйона гривень завозилась в Україну під виглядом особистих речей
- Фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології зібрав в Ужгороді понад 150 школярів з усієї країни
- Закарпатців попереджають про схему шахрайства під виглядом «виплат від Укренерго»
- Завтра в Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Сергієм Козаченком
- Разом і поза фронтом: поранених воїнів 128-ї бригади відвідали побратими
- У селі Шаян відкрили сучасний медичний центр – для відновлення здоров’я та реабілітації
- Поліцейський-ветеран із Закарпаття Владислав Горнодь виборов призове місце на міжнародному турнірі з джиу-джитсу
- На Рахівщині поліцейські затримали підозрюваного у смертельному побитті чоловіка
- В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
- Програшний варіант: водійка легковика намагалася перевезти через кордон безакцизні сигарети
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- В Ужгороді стартував Перший відкритий чемпіонат області з кібербезпеки «TEIB-2026»

До цієї новини немає коментарів