На Закарпатті викрили чоловіка, який намагався перетнути кордон за документами з ознаками підробки

У пункті пропуску «Малі Селменці» прикордонники відмовили у перетині держрубежу жителю Луганської області, який надав на контроль ймовірно підроблені документи.
Чоловік стверджував, що супроводжує дружину з інвалідністю. Як підставу для виїзду за межі України у період дії воєнного стану луганчанин надав пакет документів, під час перевірки яких прикордонний наряд виявив ознаки їх підробки. Відомості про документи не значилися у відповідному реєстрі, до того ж, на момент їх виготовлення і видачі жінка перебувала за кордоном. У ході перевірочних заходів прикордонники встановили, що вона тривалий час проживає у Швейцарії і приїхала в Україну, щоб забезпечити виїзд чоловіка.
Луганчанинові відмовили у пропуску через кордон. У його діях вбачають ознаки кримінального правопорушення за ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів». Відповідне повідомлення надіслано на адресу Національної поліції.
До теми
- У Перечині правоохоронці затримали підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- Поліція затримала двох фігурантів, причетних до переправлення військовозобов’язаних через кордон на Ужгородщині
- На Закарпатті викрили корупційну схему вимагання та отримання хабарів від військовозобов’язаних за встановлення інвалідності
- На Закарпатті затримали військового, який переправляв чоловіків до Словаччини за 5 тисяч доларів
- Перевозили у вантажівці з піском: на Закарпатті судитимуть групу зловмисників, які намагалися переправити 13 військовозобов’язаних за кордон
- Спробу незаконного виїзду за кордон викрили прикордонники Мукачівського загону в пункті пропуску «Вилок»
- На Закарпатті поліцейські викрили жителя Тернопільщини, який за 12 000$ переправляв чоловіків через кордон
- Поблизу кордону з Угорщиною прикордонники зупинили групу порушників
- На Рахівщині поліція затримала підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон до Румунії
- На Закарпатті прикордонник не з’явився на службу: відкрито кримінальне провадження
- На кордоні з Угорщиною теща намагалася «купити» у прикордонників пропуск для зятя
- На Закарпатті судитимуть правоохоронця, викритого ДБР на організації переправлення ухилянтів до Словаччини
- Двоє мешканців Виноградівщини організували нелегальне переправлення військовозобов’язаних через держкордон
- Трьох прикордонників Чопського загону нагородили державними відзнаками
- На Рахівщині затримали трьох осіб, які організували канал втечі ухилянтів до Румунії
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували ще дві схеми для «ухилянтів»
- Закарпатські прикордонники затримали трьох громадян Індії поблизу кордону зі Словаччиною
- Поліцейські Виноградова затримали підозрювану у переправленні військовозобов’язаних через кордон України
- 13 тис дол за організацію незаконного переправлення через держкордон: на Закарпатті ліквідовано канал втечі до Румунії
- На Закарпатті двоє чоловіків пропонували прикордонникам хабар
До цієї новини немає коментарів