В Ужгороді розшукали водія, який втік із місця ДТП

Поліцейські встановили, що напередодні, близько 9-ї години, водійка залишила свій автомобіль Volkswagen припаркованим біля краю проїзної частини, а вже близько 18-ї години вона виявила пошкодження на авто.
Місце пригоди зафіксували камери відеоспостереження, завдяки чому вдалося встановити ймовірного винуватця ДТП. Ним виявився водій автомобіля Volkswagen, який того ж дня, порушив безпечний боковий інтервал, здійснив наїзд на припарковане авто, а після залишив місце події.

Інспектори під час патрулювання виявили винуватця ДТП та його автомобіль із характерними пошкодженнями, що відповідали ДТП.
На водія склали відповідні адміністративні матеріали за ст. 124 КУпАП (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) та ст. 122-4 КУпАП (Залишення місця ДТП) КУпАП.
До теми
- В Ужгороді презентували результати українсько-американського проєкту з освітньої реінтеграції ветеранів
- Завтра, 25 червня, в Ужгороді попрощаються із захисником Валерієм Мадяром
- Водій міжнародного автобуса на Закарпатті «позичив» чужу картку: Укртрансбезпека виписала штраф
- Розікрали 2,2 млн грн під час ремонту школи: поліцейські Ужгородщини повідомили про підозру підряднику
- Понад дві доби пошуків: на Закарпатті виявили тіло дитини, яку віднесла течія Тиси
- Трансфер, готель і переправа через Тису: поліція затримала організаторів незаконного виїзду за кордон
- В Ужгороді та Виноградові рятувальники ліквідували наслідки негоди
- На Закарпатті митники вилучили майже сотню радарів для BMW вартістю близько 2 млн гривень
- Прикордонники викрили на Закарпатті організаторку шлюбної схеми для незаконного виїзду за кордон
- На Закарпатті оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки
- В Ужгороді попрощалися із полеглим прикордонником – майстер-сержантом Ігорем Томіленком
- На Закарпатті відзначили бійців спецпідрозділу «КОРД» з нагоди 10-річчя підрозділу
- «Фантомні» 1200 пацієнтів – на Закарпатті викрито схему зловживання на понад 9,5 млн грн через неіснуючі маніпуляції
- На пішому переході зі Словаччиною буде частково уповільнено митні та прикордонні процедури
- Нові можливості для розкриття злочинів: мукачівські криміналісти отримали мобільну лабораторію
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, прикордонники та прокуратура перекрили черговий «трансфер» ухилянтів до ЄС
- На Рахівщині гірські рятувальники надали допомогу травмованому юнаку
- Друга смерть на Закарпатті цього року через спалювання трави: на згарищі на Мукачівщині знайшли тіло жінки
- Рятувальники ліквідували наслідки негоди на Ужгородщині
- Богдан Андріїв: "Пишаємося кожним: 92 випускників ужгородського ліцею вирушили у доросле життя"

До цієї новини немає коментарів