Поліція Виноградова відкрила кримінальне провадження за фактом побиття підлітка

У ході моніторингу мережі Інтернет поліцейські виявили відео бійки між двома хлопцями. Правоохоронці провели першочергові заходи та встановили, що інцидент трапився у селі Велика Копаня. Про це інформує Виноградівське відділення поліції.
Особи учасників бійки ювенальні поліцейські швидко встановили. З’ясувалося, що між 18-річним жителем села Велика Копаня та 13-річним односельцем виник конфлікт. Тоді малолітній кілька разів вдарив 18-річного хлопця по голові.
За фактом умисного легкого тілесного ушкодження дізнавачі поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України.
З обома хлопцями співробітники ювенальної превенції Виноградова провели бесіди. Дізнавачі поліції проводять розслідування.
До теми
- Гірські рятувальники на Рахівщині надали допомогу 18-річній туристці
- 20 кілограмів металевого сплаву, схожого на срібло, виявили на кордоні з Угорщиною
- Рятувальники Закарпаття отримали сучасне обладнання від благодійного фонду «Українські Вогнеборці»
- Не зміг обманути - спробував підкупити: прикордонники викрили хабародавця у «Лужанці»
- Теплиця з коноплями та застава майже мільйон: на Хустщині поліція затримала 33-річного чоловіка
- На Мукачівщині поліція затримала зловмисника, який підозрюється у зґвалтуванні неповнолітньої дитини та інших тяжких злочинах
- До 5 років ув'язнення загрожує закарпатцю за напад на водія вантажівки
- В Ужгороді стартував Всеукраїнський тур виставки та фільму гуманітарної місії «Проліска»
- У вантажному потязі, що прямував до Словаччини, прикордонники виявили приховані сигарети
- Стрілянина, пожежа та затримання озброєного чоловіка: поліція розкрила деталі спецоперації у Шахтинському лісі в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО)
- «Вільні разом»: в Ужгороді відкрили осередoк підтримки для херсонців
- Спецоперація завершена – поліція затримала озброєного чоловіка у Шахтинському лісі в Ужгороді (ФОТО)
- В Ужгороді на території Шахтинського лісу триває спецоперація із затримання озброєного чоловіка
- Понад 2,7 млн грн до місцевих бюджетів: прокуратура через суд повертає громадам кошти, які мали працювати на розвиток Мукачівщини
- Негода застала зненацька: на Рахівщині врятували туристичну групу з Полтавщини
- 25 тисяч доларів за «роботу», на яку можна не ходити: на Закарпатті судитимуть адвоката та директора філії коледжу
- 148 кг канабісу: на Закарпатті прокуратура домоглася реального покарання для наркодилера
- В Ужгороді перед судом постане водій, який у стані сп’яніння наїхав на пенсіонерку та втік з місця події
- У серпні в Ужгороді розпочне діяти друга Літня школа гончарства
- Похід на Говерлу ледь не закінчився трагедією: на Рахівщині рятувальники розшукали родину з 7-річною дитиною

До цієї новини немає коментарів