На Закарпатті врятували 19-річного туриста із Краматорська, який заблукав у хащах

Легендарна Блакитна Лагуна, захована серед дерев-велетнів так і залишилась непобаченою туристом з Донеччини. Після кількагодинних блукань непролазними хащами під дощем, 19-річний житель міста Краматорськ все ж звернувся по допомогу до рятувальників.
Хлопець повідомив, що планував триденний туристичний похід із села Вільшинки, що на Ужгородщині до мальовничої заплави Блакитна Лагуна. Проте дорогою він потрапив у місцевість без мобільного покриття, через що збився з маршруту, а GPS перестав працювати і він заблукав. Щойно з’явився зв'язок, він зателефонував за номером 112.
На пошуки юнака оперативно вирушили фахівці гірського пошуково-рятувального відділення села Вишка. Рятувальники виявили заблукалого в районі гори Хілчов, зігріли гарячим чаєм і надали першу допомогу, адже під час блукань горами він зазнав незначних травм.
Після цього рятувальники супроводили донеччанина до свого підрозділу, де він зміг просушити одяг, зігрітися та перепочити.
До теми
- Підряднику та трьом його спільникам повідомлено підозру у заволодінні понад 5,5 млн бюджетних коштів на Мукачівщині
- До 128 Закарпатської бригади можна долучитися через сайт 1 центру рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ
- Служба безпеки спільно зі слідчими Національної поліції викрили на Закарпатті корупційну схему вимагання хабарів з поранених українських військовослужбовців
- Закарпаття приєдналося до загальнонаціональної акції вшанування наймолодших жертв війни
- Як громадам знайти партнерів і залучити міжнародну підтримку: три інструменти для місцевого розвитку
- У Мукачеві прокуратура погодила підозру чоловіку у незаконному збуті метамфетаміну
- Судовий вирок за зраду: в Ужгороді двох колаборантів засуджено до 13 років за службу окупантам
- У Міжгір’ї поліція вилучила з родини трьох малолітніх дітей, які потерпали від домашнього насильства
- ДТП за участі поліцейського авто на Тячівщині - коментар від поліції Закарпаття
- Прокуратура Закарпаття скерувала до суду обвинувальний акт щодо працівника БЕБ за фактом смертельної ДТП на Хустщині
- На Хустщині рятувальники ліквідували пожежу електромобіля Tesla
- Мукачівська окружна прокуратура заявила позови про стягнення майже 1 млн грн до місцевих бюджетів за несплату пайової участі
- На Закарпатті відбувся ще один реабілітаційний захід для ветеранів війни
- Трьох туристів врятували закарпатські дснсники минулими вихідними
- Взято під варту працівника територіального сервісного центру в Ужгороді за підозрою у отриманні неправомірної вигоди
- За публічного обвинувачення прокуратури засуджено закарпатця, який організував незаконне переправлення осіб через кордон
- Поблизу кордону зі Словаччиною зупинили четвірку правопорушників
- Позашляховик для фронту: закарпатським військовим передали авто
- Депутат однієї із селищних рад на Закарпатті виправдовував путіна та поширював кремлівські наративи
- До 3 років обмеження волі засуджено жительку Ужгородщини, через неналежний догляд якої помер 3-місячний хлопчик
До цієї новини немає коментарів