Інформація про нібито обов’язкове скорочення літніх канікул у 2025 - ФЕЙК!

На цьому наголошують у Закарпатській ОВА.
У соціальних мережах і медіа шириться неправдива інформація про нібито обов’язкове скорочення літніх канікул у 2025 році.
У МОН наголошують, що жодних рішень про скорочення канікул уряд не ухвалював — це питання належить до компетенції шкіл, ідеться в повідомленні. Рішення про дату завершення навчання, проведення останнього дзвоника, канікули та можливі освітні активності в червні ухвалює педагогічна рада кожного закладу освіти. Уряд не зобов’язує проводити заняття до 30 червня — це лише крайній термін, до якого школи можуть завершити освітній процес. Докладніше https://tinyurl.com/5ykr4jrm.
До теми
- На Закарпатті працюють над розбудовою мережі ветеранських хабів
- Закарпаття продовжує підтримувати захисників - спрямували ще понад 19 мільйонів гривень
- Закарпаття стало майданчиком для VII Міжнародного безпекового форуму «Україна – ЄС – НАТО: стратегічні ініціативи в умовах глобальної кризи»
- На Закарпатті підписали меморандум для розвитку сімейних форм виховання дітей
- В ОВА обговорили реалізацію на Закарпатті Стратегії забезпечення права кожної дитини в Україні на зростання в сімейному оточенні
- Підтримка ветеранів – інвестиція в майбутнє: онлайн-зустріч Закарпатської ОВА вже завтра
- В ОВА обговорили нові підходи до вирішення трудових конфліктів
- З нагоди Дня Конституції - визнання для закарпатців, які змінюють країну
- Закарпаття отримало понад 5,3 млн грн на модернізацію харчоблоків у закладах освіти
- У кожній територіальній громаді Закарпаття працюватиме офіцер-рятувальник
- Щоб допомогти вступникам та їхнім батькам зорієнтуватися у вступній кампанії, працюватимуть спеціальні інформаційні лінії
- Закарпаття без «мертвих зон»: у віддалених селах покращать мобільний зв’язок
- 5 громад Закарпаття отримають кошти для створення сучасного освітнього простору у навчальних закладах
- Закарпаття вперше відвідав голова офісу Міжнародного комітету Червоного Хреста у Львові
- Онлайн-зустріч «Діалог влади та бізнесу»: як разом подолати трудові конфлікти — запрошують роботодавців
- Музична освіта оновлюється: українські мистецькі школи отримають понад 30 тисяч нових навчальних видань
- Бізнес Закарпаття може скористатися грантовими можливостями програми «Горизонт Європа»
- МОН затвердило особливості дистанційного навчання: що зміниться?
- На Закарпатті за сприяння французьких партнерів втілюватимуть проєкт «Стійкість»
- На Закарпатті з початку року учасниками програми «Власний дім» стали 70 сімей, з них 15 – родини військових, ветеранів та учасників бойових дій
До цієї новини немає коментарів