Закарпатські митники упередили ввезення зі Словаччини партію незадекларованих підакцизних товарів для вейпінгу

Порушення митних правил виявили посадові особи управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Закарпатської митниці, задокументувавши протокол за ч.3 статті 471 Митного кодексу України.
Здійснюючи імортні перевезення, водій вантажівки подав до митного контролю товаросупровідні документи на товар «сталь в рулонах». Однак, митники ретельно перевірили напівпричіп і кабіну водія транспортного засобу та виявили 5 коробок з одноразовими електронними сигаретами торгової марки «ELFBAR» з маркуванням «RI 3000» в асортименті (з вмістом нікотину), загальною кількістю 1000 шт.
Не задекларований товар без марок акцизного збору України вилучено. Його остаточну вартість встановить спеціаліст-експерт, але за попередньою оцінкою в інтернет мережі загальна вартість виявленого товару становить майже півмільйона гривень.
Варто додати, що Закарпатська митниця також скерувала до ТУ БЕБ у Закарпатській області повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки злочину за статтею 204 ККУ.
Пресслужба Закарпатської митниці
До теми
- Гірські рятувальники знайшли грибарів, які заблукали на Мукачівщині
- День спільнодії відбувся в атріумі Закарпатської ОВА
- У Мукачеві через отруєння чадним газом померли чоловік та жінка
- Поліцейські Рахова розслідують аварію за участі мотоцикла та легковика: травмовані водій та неповнолітній пасажир двоколісного
- На Хустщині поліцейські затримали підозрюваного у переправленні осіб через державний кордон України до Румунії
- На Закарпатті за тиждень — один летальний випадок від грипу та ГРВІ, ще одна людина в реанімації
- Поліція встановлює обставини смертельної аварії у Виноградові — загинув водій мотоцикла
- 40-річчя створення музею «Лемківська садиба» та ансамблю «Лемківчанка» відзначили напередодні
- Тіньові маршрути від мобілізації та відповідальність за незаконне переправлення чоловіків за кордон – тижневий дайджест прокуратури
- 8,6 років позбавлення волі за ножове поранення та грабіж співмешканки на Мукачівщині – прокуратура підтвердила в апеляції вирок зловмиснику
- 14 жовтня в Ужгороді відбудеться масштабний фестиваль кар’єри «Платформа твоїх можливостей»
- На кордоні зі Словаччиною затримали закарпатку з майже чотирма ящиками безакцизних сигарет
- Поліція Ужгородщини розслідує смертельну ДТП, внаслідок якої загинув водій легковика
- В Ужгороді провели День спільнодії в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»
- В Ужгороді поліція оперативно розкрила умисне вбивство
- Трагедія, якої можна було уникнути: на Закарпатті розслідують смерть дитини через бездіяльність матері
- На Закарпатті прикордонники затримали чотирьох «клієнтів» та переправника
- «Звуки небес, голоси землі» в Ужгороді: благодійний концерт хору «Cantus» на підтримку ЗСУ
- У Мукачеві домашнього тирана засуджено за систематичне насильство над дружиною
- «Платформа твоїх можливостей»: 14 жовтня в Ужгороді вперше відбудеться обласний фестиваль кар’єри
До цієї новини немає коментарів