Групу «туристів» зняли з високогірного маршруту прикордонники на Закарпатті

Групу верхолазів зупинили сьогодні вранці у горах прикордонники відділення «Богдан» Мукачівського загону спільно з курсантами Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького, які прибули на Закарпаття з метою проходження стажування.
Отримавши інформацію від офіцера оперативно-розшукового відділу про ймовірне порушення кордону, наряд негайно вирушив на вказаний напрямок.
Порушників затримали неподалік від кордону з Румунією. Троє жителів Дніпропетровщини, один житель Харківщини та один житель Кіровоградщини самостійно проклали свій маршрут за кордон. Чоловіки достатньо добре підготувалися до подолання усіх можливих складнощів довготривалої подорожі, що допомогло їм зберегти життя та здоров’я, проте не змогли незаконно перетнути кордон, адже прикордонники ефективно охороняють український кордон й протидіють правопорушенням.
Стосовно затриманих склали протоколи про адмінправопорушення, передбачене ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», справу скеровано до суду.
До теми
- Прикордонники Чопського загону зупинили за кількасот метрів від держрубежу невідомого, що прямував до Словаччини
- Рятувальники Закарпаття продовжують допомагати вимушено переміщеним особам
- Майже пів мільйона гривень на додаткові надбавки колезі – у Хусті прокуратура повідомила про підозру колишній головній бухгалтерці міської ради
- Зловживання при закупівлі на понад 1,17 млн грн: на Тячівщині прокуратура повідомила про підозру екскерівнику комунального підприємства
- Погрожував цивільній дружині та тяжко травмував її батька: поліція Мукачева оголосила підозру зловмиснику
- Шукали майже три доби: поліцейські Рахова спільно з рятувальниками розшукали двох неповнолітніх хлопчиків
- В Ужгороді відреставрували вертеп-церкву часів Другої світової війни
- Ужгородців та гостей міста завтра запрошують у центр міста на «Різдвяні коляди»!
- Поліція Воловця затримала сімейного насильника, який побив дружину та накинувся на поліцейських
- СБУ та Нацполіція затримали 8-х організаторів «ухилянтських схем» у різних регіонах України, зокрема й на Закарпатті
- Поліція Ужгорода розслідує ДТП за участі мікроавтобуса та мотоцикла — травмований неповнолітній водій двоколісного
- Поліція Закарпаття ліквідувала міжнародний канал оптового постачання метамфетаміну в Україну: вилучено товару на понад 9 млн грн
- 5 років ув’язнення за хабар: за матеріалами поліції Закарпаття суд виніс вирок члену ЛКК
- Рятувальники ліквідували пожежу в житловому будинку на Хустщині
- Закарпатські гірські рятувальники переймали європейський досвід, щоб ще ефективніше рятувати життя
- Діалог з бізнесом та вдосконалення податкового законодавства: у ДПС у Закарпатській області відбулося засідання Громадської ради
- За клопотанням слідчих поліції Мукачева суд обрав запобіжний захід зловмиснику, який стріляв у багатоповерхівці
- Поліція Мукачева затримала зловмисника, який заподіяв тяжкі тілесні ушкодження своїй знайомій
- Минулого тижня на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
- Всеукраїнський форум єднання національних спільнот «Ми різні, ми єдині та об’єднані» відбувся на Ужгородщині

До цієї новини немає коментарів