Допустив зіткнення з авто, скоїв наїзд на пішохода та втік: поліція Ужгорода затримала нетверезого водія

Відомо, що о 23:26 водій автомобіля «Mitsubishi Outlander» не впорався з керуванням та допустив зіткнення із зустрічним автомобілем «Volkswagen Caddy», після чого — на регульованому пішохідному переході скоїв наїзд на 18-річну дівчину, яка саме переходила дорогу, та поїхав у невідомому напрямку. Внаслідок аварії потерпіла отримала травми та була госпіталізована до лікарні.
Поліцейські встановили особу водія, причетного до ДТП. Ним виявився 46-річний житель Ужгорода. Його оперативно розшукали, затримали у порядку статті 208 КПК України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Транспортний засіб фігуранта вилучено та поміщено на арештмайданчик.
За даним фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286-1 Кримінального кодексу України, тобто порушення правил безпеки дорожнього руху особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження.
Досудове розслідування триває.
До теми
- Важлива подія: сьогодні 21 родина закарпатських військових отримала сертифікати на житло
- «Формула дуету: співіснування текстур подружжя»: в Ужгороді відбудеться виставка Андрія та Олесі Кочутів
- В Ужгороді відбулися урочистості з нагоди Дня Української Державності
- В Ужгороді близько 200 дітей відпочивають у денному таборі
- В Ужгороді парамедики врятували дівчинку, у якої зупинилось серце
- В Ужгороді поліцейські України та Польщі вчергове обмінялися досвідом у розслідуванні міжнародних злочинів
- На Закарпатті впродовж трьох тижнів перевірятимуть перевізників
- Порушив ПДР - сплив фальшивий документ: поблизу Ужгорода затримали водія з підробленим посвідченням
- На Тячівщині прокуратура оскаржила можливість внесення застави підозрюваним у замаху на умисне вбивство односельця
- Четверо закарпатців збиралися перепливати Тису, щоб потрапити в Угорщину
- Поліцейські встановили нові обставини смертельної ДТП у Ракошині
- «Еволюція моди Закарпаття…»: незвична екскурсія в Ужгородському замку
- Громадянин Франції намагався перетнути кордон на викраденій автівці
- Гірські рятувальники допомогли двом мандрівникам зі Львова
- До команди амбасадорів проєкту 4.5.0 Recovery Center приєдналася паралімпійська чемпіонка Надія Дьолог
- Моторошна нічна трагедія: на Закарпатті авто переїхало чоловіка, який лежав на дорозі
- На Ужгородщині поліція затримала підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон до Словаччини
- Міжнародний транскордонний проєкт WeCaRe: новий етап екологічної співпраці України, Угорщини та Словаччини
- Ліквідація понад 1500 пожеж і більше сотні врятованих туристів: дснсники Закарпаття підбили піврічні підсумки
- Австрійські благодійники передали техніку і зацікавились досвідом Закарпаття у релокації бізнесу
До цієї новини немає коментарів