Родина із Дніпропетровщини отримала новий дім на Закарпатті

"У родині Поліщуків – дитячому будинку сімейного типу – виховуватимуться 8 дітей. Трьома тут опікувалися раніше, ще 5 рідних братів і сестер - приєдналися сьогодні. З початку повномасштабного вторгнення вони перебували у Туреччині, а зараз повернулися в Україну.
Новий двоповерховий будинок звели за ініціативи першої леді Олени Зеленської, кошти обласного бюджету, а також за підтримки гуманітарної організації «Людина у скруті» (Словацька Республіка) та інших міжнародних партнерів. Це сучасне та комфортне житло, облаштоване за всіма вимогами безбар?єрного середовища. Для реалізації проєкту будівництва 4 житла для ДБСТ область виділила понад 17 млн грн, ГО «Людина у скруті» – 3,5 млн грн, громада – 3,2 млн грн. Інші партнери доєдналися, забезпечивши меблі та техніку.
Вдячний всім, завдяки кому цей проєкт вдалося реалізувати!
Впевнений, для усіх членів родини Поліщук новий дім стане тим безпечним місцем, де затишно та безпечно, де люблять, цінують, оберігають", - написав Білецький.
До теми
- Екскурсоводів Закарпаття привітали з професійним святом
- Майже 17 тисяч громадян вже скористалися пішохідним переходом на кордоні зі Словаччиною
- Ліси під наглядом: рейдова діяльність, захист від пожеж і запобігання порушенням – як працює лісова охорона в Карпатах
- В Ужгороді відбудеться поетичний марафон до Міжнародного дня рідної мови
- Через відключення світла на Закарпатті можуть не працювати світлофори на залізничних переїздах
- Увага! В Ужгороді та Мукачеві шахраї представляються податківцями
- "Слідами легенд": у замку Сент-Міклош відбулася виставка картин поліцейського Романа Хмеляра
- Інклюзивна мобільність: в Ужгороді обговорили доступність навчання водінню для людей з інвалідністю
- В Ужгороді відбулася зустріч з представниками бізнесу та територіальних громад щодо підтримки підприємництва
- Ще п’ять замків Закарпаття увійшли до Державного реєстру пам’яток національного значення
- На Закарпатті прокуратура повідомила про підозру голові сільради, який із спільником заволоділи землею та намагались легалізувати її походження
- Закарпаття нарощує вітрову генерацію для стабільної роботи енергосистеми
- На Закарпатті протягом 2025 року зафіксовано 5 випадків зґвалтування неповнолітніх
- На Закарпатті триває ремонт опори газопроводу, яку підмило через паводок
- Ще один Центр життєстійкості офіційно відкрили на Закарпатті
- На Берегівщині запрацював Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Оберіг»
- До уваги закарпатців! Графік погодинних включень/відключень електроенергії на 27 січня
- У Пилипецькій громаді відкрили ЦНАП
- У Кам’янській територіальній громаді сьогодні відкрили оновлений сервісний центр МВС
- ДТП з мікроавтобусом із дітьми між Перечином та Зарічовим: є постраждалі






До цієї новини немає коментарів