У Хусті з’явиться прихисток для переселенців: керівництво області та партнери оглянули хід відновлення гуртожитку

Днями у Хусті міський гуртожиток, що невдовзі прийме нових мешканців, відвідали керівник Закарпатської ОВА Мирослав Білецький та голова обласної ради Роман Сарай. Нове житло стане домівкою для 185 осіб — родин, які евакуювалися з прифронтових і прикордонних регіонів України.
Відновленням будівлі займається команда гуманітарної місії «Проліска». Загалом тут ремонтують чотири поверхи: приміщення не лише оновлять, а й повністю укомплектують меблями, технікою та всім необхідним для гідного життя. На ремонт спрямовано 17 млн грн, ще 5 млн — на облаштування.
Цей об’єкт — один із семи, які в 2025 році реалізовує «Проліска» на Закарпатті завдяки фінансуванню Гуманітарного фонду для України та за координації Управління ООН з координації гуманітарних справ (OCHA Ukraine). Загальна сума підтримки для області — 2,5 млн доларів, що дозволить створити 500 безпечних житлових місць для тих, хто цього потребує.




До теми
- Діти Захисників із Закарпаття та Сумщини вирушили на оздоровлення до Австрії
- Ужгород попрощався із 36-річним захисником Олександром Карбованцем
- Ужгород завтра, 27 липня, прощатиметься із захисником Олександром Карбованцем
- Діти поліцейських-захисників із Закарпаття вирушили на оздоровлення до Словаччини
- Внаслідок негоди на Закарпатті пошкоджені житлові будинки й теплиці
- Податківці Закарпаття виявили порушення під час продажу побутової техніки: застосовано понад 1,1 млн грн штрафних санкцій
- Визначили переможців фотоконкурсу «Закарпатська весна»
- У першому півріччі 2026 року податківці Закарпаття виявили порушення під час продажу автомобілів
- На Закарпатті зустріли бійців 94-го прикордонного загону, які повернулися з передової
- Діти із Закарпаття вирушили на літній відпочинок до чеської Височини
- За апеляцією прокуратури в Хусті скасовано спробу узаконення самовільно збудованої крамниці на землях освіти
- На Закарпатті начальниця відділення Укрпошти програла в казино 170 тисяч гривень, призначених для пенсій
- Поліція розслідує смерть чоловіка після падіння з адмінбудівлі в Ужгороді
- У Карпатах стартував ретрит для ветеранок і військовослужбовиць
- Закарпатці – серед учасників міжнародного фотопроєкту «Милуватися світом»
- На Закарпатті з початку року потонуло 10 людей: ДСНС назвала єдині два безпечні місця для купання в області
- Спека та ваговий контроль: на Закарпатті діють обмеження для фур
- Третій день підряд в Ужгороді фіксують температурний рекорд
- На Закарпатті сьогодні та завтра оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки: попереджають синоптики та рятувальники
- В області знову активізувалися онлайн-шахраї: від імені Закарпатської ОВА зловмисники розсилають фейкові листи представникам місцевого бізнесу

До цієї новини немає коментарів