Підпал і смерть дитини: 9 років за ґратами для пари з Берегівського району

Про це йдеться у вироку суду.
Інцидент стався у травні 2024 року в селі Серне Берегівського району. Зі слів рідних загиблого, хлопчик випадково облився легкозаймистою речовиною під час спалювання трави, що й призвело до займання одягу. Однак згодом з'ясувалось, що 33-річний співмешканець матері умисно підпалив одяг на дитині після сварки з ним.
Згідно з вироком суду, жінка частково визнала провину. Вона зізналася, що дозволила прив’язати сина на ланцюг та несвоєчасно викликала швидку допомогу. Також заявила, що не усвідомлювала небезпеки речовини, якою облили хлопчика.
Суд визнав і її, і співмешканця винними у вчиненні умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть дитини (ч. 2 ст. 121 КК України), а також у залишенні малолітнього в небезпеці (ч. 1 ст. 135 КК України).
15 травня 2025 року обох обвинувачених засудили до дев’яти років позбавлення волі. Рішення може бути оскаржене у Закарпатському апеляційному суді протягом 30 днів.
До теми
- Прокуратура скерувала до суду провадження за фактом заволодіння понад 3,8 млн грн при ремонті покриття аеродрому «Ужгород»
- На Берегівщині прокуратура скерувала до суду провадження, щодо «закладчика» наркотиків та психотропів
- До 3 років позбавлення волі засуджено трьох мешканців Рахівщини за ухилення від призову з релігійних мотивів
- Закарпаття приймає фінал всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"
- Під час сьогоднішнього обміну з російського полону в Україну вдалося повернути ще трьох захисників-закарпатців
- На Берегівщині до 5 років позбавлення волі засуджено чоловіка, який тричі вдарив співмешканку ножем в голову
- За матеріалами поліції жителя Сваляви засуджено до 6 років ув’язнення за збут метамфетаміну
- У рідне село після російського полону повернулися двоє військових із Рахівщини
- До 3 років позбавлення волі засуджено трьох мешканців Рахівщини за ухилення від призову з релігійних мотивів
- На Закарпатті відбудеться 2-ий щорічний «ECO FILM FESTIVAL by CHYSTO. DE?!»
- На Закарпатті відбувся ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
- 5 років тюрми: на Закарпатті чоловік брав $10 тисяч за переправлення ухилянтів через кордон
- «Карпатський скульптурний шлях» - на Закарпатті триває Міжнародний скульптурний симпозіум
- У Сваляві на всеукраїнській конференції обговорюють інклюзивний туризм та відновлення економіки
- Закарпаття приєдналося до загальнонаціональної акції вшанування наймолодших жертв війни
- Як громадам знайти партнерів і залучити міжнародну підтримку: три інструменти для місцевого розвитку
- У Мукачеві прокуратура погодила підозру чоловіку у незаконному збуті метамфетаміну
- Судовий вирок за зраду: в Ужгороді двох колаборантів засуджено до 13 років за службу окупантам
- Прокуратура Закарпаття скерувала до суду обвинувальний акт щодо працівника БЕБ за фактом смертельної ДТП на Хустщині
- На Закарпатті відбувся ще один реабілітаційний захід для ветеранів війни
До цієї новини немає коментарів