Держпродспоживслужба: інформація про нібито отруєння закарпатця полуницями - НЕПРАВДИВА

Останнім часом в деяких інтернет-виданнях Закарпаття з'явилася інформація щодо нібито отруєння місцевого жителя полуницями, з посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області.
Офіційно заявляємо: ця інформація є недостовірною та не відповідає дійсності. Жодного випадку отруєння полуницями, а тим більше офіційних звернень з цього приводу, до Головного управління не надходило.
Ми закликаємо представників медіа до відповідального ставлення при поширенні інформації. Недобросовісне тиражування неперевірених даних створює хибну паніку та дезінформує суспільство. Нагадуємо, що поширення завідомо недостовірної інформації може тягнути за собою відповідальність згідно з чинним законодавством України. Наголошуємо: вкрай важливо бути обачними не лише при споживанні харчових продуктів, але й при споживанні інформації. Довіряйте тільки офіційним та перевіреним джерелам. Всі актуальні та достовірні новини щодо діяльності Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області публікуються виключно на нашому офіційному вебсайті та на офіційних сторінках у соціальних мережах. Будьте пильними!
До теми
- На Рахівщині поліцейські затримали підозрюваного у смертельному побитті чоловіка
- В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
- Програшний варіант: водійка легковика намагалася перевезти через кордон безакцизні сигарети
- В Ужгороді стартував Перший відкритий чемпіонат області з кібербезпеки «TEIB-2026»
- Заподіяв смертельний удар в серце: поліція Хуста затримала підозрюваного в умисному вбивстві чоловіка
- Поліцейські Закарпаття розслідують автотрощу в селі Ракошино: один чоловік загинув, ще один – травмований
- Тютюнові «пояси»: на кордоні з Угорщиною зупинили трійко закарпаток, що «утеплилися» сигаретами
- Студент із Закарпаття став кращим в Україні на конкурсі фахової майстерності «EdUP Welding Cup 2026»
- На Мукачівщині внаслідок ДТП загинула людина, ще одну травмовано
- Увага! Тимчасове обмеження руху в селі Ракошино через ДТП з потерпілими
- Працівники ДСНС знешкодили на Закарпатті два вибухонебезпечні предмети
- В Ужгороді обговорили новий Суспільний договір для післявоєнної України
- Закарпатські газовики оголосили про нові вакансії у різних районах області
- В Ужгороді затримали солдата у СЗЧ, який намагався підкупити посадовця Військової служби правопорядку, щоб повторно втекти зі служби
- Навчалися й ділилися досвідом: на Закарпатті провели міжнародний тренінг з реабілітації та протезування
- Боєць 128-ї Закарпатської бригади здобув «срібло» на конкурсі кращих інструкторів корпусу
- В Ужгороді вогнеборці ліквідували пожежу в закладі громадського харчування
- Бійця стрілецького батальйону поліції відзначили нагородою «Честь і доблесть Закарпаття»
- Неналежний догляд за тяжкохворою 7-річною дитиною призвів до смерті - на Закарпатті судитимуть матір
- В Ужгороді поліція затримала рецидивіста, який викрав понад 100 тисяч гривень з рахунку пораненого військовослужбовця

До цієї новини немає коментарів