Двоє закарпатців намагалися виїхати за кордон за підробленими документами багатодітних батьків

20-річний і 24-річний мешканці Закарпаття надали на контроль свідоцтва про народження, згідно з якими кожен із них був щасливим татом трьох дітей. Проте щось пішло не так: технічні засоби прикордонного контролю виявили, що документи – підробка. А коли чоловіків запитали, як звати їхніх «дітей» і коли ті народилися – вони розгубилися. Врешті-решт з’ясувалося: дітей у них взагалі немає.
Спроба використати підробку заради виїзду під час воєнного стану завершилася не поїздкою до Європи, а передачею до Національної поліції. Попередня правова кваліфікація – частина 4 статті 358 Кримінального кодексу України: підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів.
Державна прикордонна служба України посилює охорону державного кордону через впровадження цифрових рішень, інноваційних технологій та зміцнення міжнародної співпраці.
До теми
- СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею Будапешта на Закарпатті у 2025 році
- 62-річний житель Івано-Франківщини збирався переправити в Румунію свого 25-річного земляка
- На Закарпатті судитимуть 12 учасників злочинної групи – арештовано майно на майже 20 млн грн
- Комерційнна партія біодобавок на чверть мільйона гривень завозилась в Україну під виглядом особистих речей
- Смертельна ДТП на Закарпатті: водія, з вини якого загинуло двоє підлітків, засуджено до 7 років ув’язнення
- Фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології зібрав в Ужгороді понад 150 школярів з усієї країни
- Закарпатців попереджають про схему шахрайства під виглядом «виплат від Укренерго»
- Разом і поза фронтом: поранених воїнів 128-ї бригади відвідали побратими
- У селі Шаян відкрили сучасний медичний центр – для відновлення здоров’я та реабілітації
- Поліцейський-ветеран із Закарпаття Владислав Горнодь виборов призове місце на міжнародному турнірі з джиу-джитсу
- На Рахівщині поліцейські затримали підозрюваного у смертельному побитті чоловіка
- В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
- Програшний варіант: водійка легковика намагалася перевезти через кордон безакцизні сигарети
- В Ужгороді стартував Перший відкритий чемпіонат області з кібербезпеки «TEIB-2026»
- Заподіяв смертельний удар в серце: поліція Хуста затримала підозрюваного в умисному вбивстві чоловіка
- Поліцейські Закарпаття розслідують автотрощу в селі Ракошино: один чоловік загинув, ще один – травмований
- Тютюнові «пояси»: на кордоні з Угорщиною зупинили трійко закарпаток, що «утеплилися» сигаретами
- Студент із Закарпаття став кращим в Україні на конкурсі фахової майстерності «EdUP Welding Cup 2026»
- На Мукачівщині внаслідок ДТП загинула людина, ще одну травмовано
- Увага! Тимчасове обмеження руху в селі Ракошино через ДТП з потерпілими

До цієї новини немає коментарів