Організовували втечу через кордон за 6 тис дол США з особи: у Мукачеві затримано двох переправників ухилянтів

Чоловікам інкриміновано організацію незаконного переправлення громадян України через державний кордон України поза встановлених пунктів пропуску, за грошову винагороду (ч. 3 ст. 332 КК України).
Згідно слідства, підозрювані отримували за переправлення від 6 до 8 тис дол з однієї особи. Забирали чоловіків в Мукачеві та перевозили на автомобілі до межі кордону на Берегівщині, звідки ухилянти мали самостійно йти до Угорщини через лісову смугу.
Правоохоронці затримали чоловіків 18 червня, при спробі «допомогти» киянину та харків’янину незаконно перетнути державний кордон України поза встановленими пунктами пропуску.
Підозрювані – 34-річний мешканець Мукачівщини та 21-річний уродженець Тячівщини – взяті під варту в порядку ст.208 КПК України та утримуються в ІТТ. Прокуратура клопотатиме про їх тримання під вартою.
Встановлюються інші особи, причетні до даної злочинної схеми та з’ясовуються усі обставини справи.
Досудове розслідування здійснюють слідчі поліції Берегівського РУП ГУНП в Закарпатській області, оперативний супровід - оперативно-розшуковий відділ Мукачівського прикордонного загону ЗРУ Держприкордонслужби за процесуального керівництва Берегівської окружної прокуратури.
Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
До теми
- За підтримки поліції Закарпаття в області для Захисників доступна вже друга локація для акватерапії
- Закарпаття знову опинилося на останньому місці у рейтингу областей за результатами НМТ-2025
- Звільнені з полону бійці 128-ї закарпатської бригади отримали відзнаки "Срібний едельвейс"
- Троє прикордонників Чопського загону отримали державні і відомчі нагороди
- На Закарпатті рятувальники допомогли туристу, якому стало зле під час сходження на гору Близниця
- На Тячівщині прокурором доведено вину сина у зґвалтуванні матері. Чоловіка засуджено до 6 років ув’язнення
- На Ужгородщині розшукали водійку, яка покинула місце ДТП
- В Ужгороді відзначили нагрудним знаком “За розвиток Закарпаття” представників культури, освіти та медицини
- Сигарети на 35 тисяч, авто на 900 тисяч гривень: на Закарпатті митники вилучили «Спрінтер» контрабандиста
- Під час сесії обласної ради відзначили закарпатських військових
- Безкоштовний концерт “Крок назустріч мрії” відбудеться в Ужгороді
- Чотири студентки УжНУ отримуватимуть академічну стипендію Президента України Володимира Зеленського
- У 128-ій окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді діє школа підготовки операторів БПЛА
- Ужгородку Крістіну Петрулич нагородили званням "Герой – рятувальник року"
- На Закарпаття прибув черговий евакуаційний потяг: серед пасажирів - двоє дітей
- Генеральний директор WindEurope відзначив розвиток першої закарпатської вітроелектростанції
- У ПАДІЮНі стартував щорічний екомарафон до Всесвітнього дня прибирання
- Судитимуть майстра Берегівського надлісництва, який допустив незаконну вирубку дубів на 5,3 мільйона гривень
- Закарпатські митники упередили 45 спроб незаконного переміщення гуманітарної допомоги на 14 млн грн
- На Рахівщині правоохоронці попередили спробу незаконного переправлення військовозобов’язаних через кордон: затримано 2 фігурантів
До цієї новини немає коментарів