Діти закарпатських військовослужбовців вирушили на відпочинок до Литви

Про це повідомив голова обласної ради Роман Сарай.
Упродовж 10 днів 19 дітей оздоровлюватимуться в літньому таборі міста Качергіне (Каунаський район).
На закарпатських дітлахів чекає насичена програма: екскурсії Каунасом та Вільнюсом, відвідини старовинних замків та мальовничих парків, майстер-класи, прогулянки човном, перегляди кінострічок та низка освітніх заходів.
Відпочинок діткам організувала Закарпатська обласна рада спільно з мером Каунаського району Валеріусом Макунасом.
Це вже четверта поїздка закарпатських дітей, організована литовськими партнерами в рамках підписаної у 2015 році угоди про співпрацю з Каунаським районом Литовської республіки.
До теми
- У Мукачеві відкрили сучасний ветеранський хаб
- На Закарпатті пілотував проєкт «Шкільний омбудсман»
- Прикордонники Чопського загону вшанували загиблих побратимів у спільній молитві
- Хуст прийняв завершальний забіг Transcarpathian Grand Run — марафон і благодійність
- В Ужгороді визначили переможців конкурсу «Листівка миру»
- Дітям про безпеку: закарпатські поліцейські розповіли, як не стати жертвою торгівлі людьми
- Реалізація державної стратегії розвитку розподіленої генерації: Закарпаття приймає виїзне засідання парламентського Комітету з енергетики
- П’ятеро закарпатців – спортсменів з інвалідністю та їхні тренери – отримуватимуть стипендію Президента України
- Завтра в Ужгороді вчетверте відбудеться культурно-мистецька акція «Жива спадщина»
- На Закарпатті відбулася серія тренінгів для жінок і дівчат у межах проєкту з розвитку лідерства та безпеки
- На Закарпатті відбулося обласне засідання Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України
- «Діалоги влади та бізнесу»: на Закарпатті говоритимуть про безбар'єрний доступ до культурної спадщини
- 14 жовтня в Ужгороді відбудеться масштабний фестиваль кар’єри «Платформа твоїх можливостей»
- «Платформа твоїх можливостей»: 14 жовтня в Ужгороді вперше відбудеться обласний фестиваль кар’єри
- У дитячому реабілітаційному центрі у Пилипці відкрили новий спортивний майданчик
- Ветерани війни продовжують знайомитися з культурною спадщиною Закарпаття: поліцейські організували ще одну екскурсію
- На Закарпатті провели засідання моніторингового комітету програми Interreg VI-A NEXT «Польща – Україна 2021 – 2027»
- У Кінологічному центрі поліції Закарпаття для діток провели захід до Всесвітнього дня захисту тварин
- Інфраструктура, доступність і нові проєкти: на Закарпатті відбувся міжнародний туристичний форум
- Понад 9 тисяч школярів Закарпаття взяли участь у профілактичних зустрічах із ювенальними прокурорами, поліцейськими та психологами






До цієї новини немає коментарів