У Мукачеві чоловік, будучи позбавленим права керування, їздив з ознаками алкогольного сп’яніння

Подія трапилася напередодні, інформує патрульна поліція Закарпаття.
Під час патрулювання поліцейські помітили на узбіччі дороги мікроавтобус.
З’ясувалося, що водій не впорався з керуванням і виїхав на узбіччя.
Перевіряючи документи патрульні помітили у керманича ознаки алкогольного сп'яніння, на що йому запропонували пройти огляд, однак чоловік відмовився.
Також поліцейські з’ясували, що водій позбавлений судом права керування автомобілем та не виконує рішення суду.
На порушника склали відповідні адміністративні матеріали, а загальна сума штрафів становить понад 54 тисячі гривень.
До теми
- Дитина без нагляду та ймовірні наркотики у квартирі: у Мукачеві патрульні притягнули батька до відповідальності
- Невдала спроба перемістити приховані цигарки в туалеті автобуса обернулася для водія серйозною адмінвідповідальністю
- Творчий доробок відомого митця краю, народного художника України Золтана Мички представили в Ужгородському скансені
- На Закарпатті прикордонники затримали переправника та чоловіка, якого той мав доставити до кордону зі Словаччиною
- Вперше в історії незалежної України: на Закарпатті запускають повний цикл виробництва лопатей вітроенергетичних установок
- Патрульна поліція вже перевірила на Закарпатті понад 120 шкільних автобусів перед початком навчального року. Що виявили?
- Закарпатський центр підготовки населення до нацспротиву проводить набір на новий курс
- На Закарпатті двом організаторам незаконної оборудки обрали запобіжний захід
- Врожай зернових в області перевищив торішній, соя та соняшник втратили позиції
- За матеріалами поліції Хустщини до 12 років ув’язнення засуджено чоловіка за умисне вбивство односельця
- У Мукачеві поліція затримала підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- «Контракт 18–24» для 128 ОГШБр розширено на новий напрямок: оператори безпілотних систем.
- За матеріалами БЕБ судитимуть закарпатку, яка забезпечувала роботу нелегального грального закладу
- На Закарпатті прокуратура довела вину колишньої очільниці МСЕК, яка у декларації «приховала» 9 гектарів землі
- На Закарпатті ДБР перекрило «стежку» через кордон, якою правоохоронець переправляв чоловіків до Словаччини
- Не виконував рішення суду та їздив нетверезий: у Мукачеві патрульні зупинили порушника
- Прокурори Закарпаття передали партію дронів для військових 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади
- 1170 пожеж в екосистемах Закарпаття ліквідовано з початку року
- Крадіжка понад 33 тис $ готівки в умовах воєнного стану: за клопотанням прокурора підозрюваного взято під варту
- На самокатах до ЄС: прикордонники зупинили двох ужгородців за 300 метрів від Словаччини
До цієї новини немає коментарів