Підтримка ветеранів – інвестиція в майбутнє: онлайн-зустріч Закарпатської ОВА вже завтра

Після повернення з війни багато ветеранів прагнуть розпочати власну справу, щоб реалізувати себе в нових умовах, підтримати побратимів і долучитися до відбудови країни.
Підтримка ветеранського підприємництва – це інвестиція не лише в економіку, а й у людський капітал, соціальну стабільність та майбутнє України.
Цій актуальній темі присвятять онлайн-зустріч «Діалог влади та бізнесу», що відбудеться в четвер, 3 липня.
Запрошуємо всіх зацікавлених узяти участь у заході. Він розпочнеться о 15:00 на платформі Zoom за посиланням https://tinyurl.com/33ubz8rk.
Ідентифікатор: 812 0138 6858
Пароль: 099268
Для приєднання до зустрічі необхідно ідентифікуватися й отримати погодження від адміністратора.
До теми
- У пункті пропуску «Лужанка - Берегшурань» триває масштабна реконструкція – відкриття заплановане на травень 2026-го
- Із 2022 року «Проліска» відремонтувала та облаштувала для переселенців 36 прихистків на Закарпатті на суму майже 140 млн грн
- Освіта на Закарпатті цієї зими: громади ухвалюють рішення з урахуванням енергоситуації
- На Закарпатті запроваджують інститут медичного капелана
- Закарпаття налагоджує співпрацю з Кошицьким краєм Словацької Республіки у сфері фізичної культури та спорту
- Закарпатська та Луганська ОВА підписали меморандум про співпрацю
- На Закарпатті обговорили підтримку релокованого бізнесу в умовах воєнного стану
- Голова Закарпатської ОВА зустрівся з румунськими партнерами
- Стабільність зв’язку та інтернет-покриття: на Закарпатті працюють представники Міністерства цифрової трансформації України
- Податківці Закарпаття у 2025-му надали майже 120 тисяч адмінпослуг
- Нове життя «Лісової дачі»: на Берегівщині створять центр реабілітації для захисників із Луганщини
- Для 17 800 педагогічних працівників Закарпаття зарплати вже з січня зростуть на 30%, а з вересня – ще на 20%
- ДПС у Закарпатській області: стартувала деклараційна кампанія – 2026
- Податкові зміни та ПДВ для ФОП — у фокусі онлайн-діалогу Закарпатської ОВА з бізнесом
- Медична система Закарпаття посилює автономність та безперебійність роботи
- Понад 1700 дітей за рік: як на Закарпатті організували оздоровлення і відпочинок дітей
- В Україні стартувала Національна програма Скринінг здоров’я 40+: коли і як можна скористатись послугою інформує Закарпатський кардіоцентр
- Дитячі виплати-2026: все, що потрібно знати закарпатцям
- Закарпаття реалізовує реформу старшої школи: три заклади освіти стануть пілотними
- На Закарпатті зростає попит на ваучери на навчання від держави – найбільше видали в Мукачеві, Ужгороді та Тячеві

До цієї новини немає коментарів