Для захисту дітей: на Ужгородщині запрацював перший у краї центр «Барнахус»

"Важлива подія у сфері захисту дитини – у с.Кам’яниця запрацював перший у краї центр «Барнахус». Йдеться про установу, створену для дітей, які постраждали від насильства або стали його свідками.
Відкриття центру – практичне продовження Меморандуму про співпрацю, який у березні цього року підписали ОВА, обласна рада, Оноківська територіальна громада та «Українська фундація громадського здоров’я». Цей проєкт має стати важливим кроком для створення безпечного середовища для дітей, що потребують допомоги.
Мета та завдання центру полягають насамперед у тому, щоб надати необхідну підтримку дитині. І саме це об’єднує всі інституції – соціальні служби, медичні заклади, правоохоронні органи, прокуратуру та судову систему.
Простір облаштований так, щоб дозволити працювати мультидисциплінарній команді, але при цьому забезпечити максимальний комфорт дитині під час проведення процесуальних дій. Він включає кімнати очікування, для інтерв’ю та роботи психолога, для персоналу та спостереження за ходом розмови з дитиною, медичну кімнату.
У центрі «Барнахус» дитині та сім’ї надаватимуть комплексну соціальну, психологічну, юридичну, медичну та іншу допомогу.
Це вже 14-й такий заклад в Україні. Він відповідає європейським стандартам і дозволяє нам подбати про наших дітей, котрі опинилися у скрутних життєвих ситуаціях, забезпечити дотримання їхніх прав, захистити їхнє дитинство.
Вдячний партнерам, зокрема ЮНІСЕФ, за сприяння яких вдалося облаштувати приміщення та підготувати персонал для роботи у центрі «Барнахус».
До заходу та пресбрифінгу, що пройшов у стінах ОВА, доєдналися заступник Міністра юстиції України, голова Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх Олександр Банчук, спеціалістка з питань захисту дітей Представництва ЮНІСЕФ в Україні Ван Чі Фам, керівниця Львівського регіонального офісу Представництва ЮНІСЕФ в Україні Нінке Воппен, представники правоохоронних органів краю та інші", повідомив Білецький.
До теми
- Благодійний матч пам’яті Героя України Анатолія Тегзи проведуть в обласному центрі Закарпаття
- Прокурори Закарпаття передали FPV-дрони спецпризначенцям КОРД поліції
- Черговий евакуаційний потяг привіз на Закарпаття дві родини з Донеччини
- На Рахівщині поліція вилучила вантажівку з нелегальною деревиною: відкрито кримінальне провадження
- Президент вручив високу державну нагороду депутатці Закарпатської обласної ради
- 9 років ув’язнення з конфіскацією майна за збут наркотиків: за матеріалами поліції Ужгорода засуджено зловмисника
- Вогнеборці Ужгородщини ліквідували пожежу сухої трави та пшениці на площі близько 1,4 гектара
- У Виноградові родинам полеглих захисників вручили державні нагороди
- В обласному управлінні поліції охорони - новий керівник
- Прокуратура у судовому порядку повернула державі понад 2,6 га землі у Нацпарку «Синевир»
- Громадянин Румунії запропонував прикордонникам хабар, щоб потрапити в Україну на викраденій автівці
- Важлива подія: сьогодні 21 родина закарпатських військових отримала сертифікати на житло
- В Ужгороді близько 200 дітей відпочивають у денному таборі
- В Ужгороді парамедики врятували дівчинку, у якої зупинилось серце
- В Ужгороді поліцейські України та Польщі вчергове обмінялися досвідом у розслідуванні міжнародних злочинів
- На Закарпатті впродовж трьох тижнів перевірятимуть перевізників
- Порушив ПДР - сплив фальшивий документ: поблизу Ужгорода затримали водія з підробленим посвідченням
- На Тячівщині прокуратура оскаржила можливість внесення застави підозрюваним у замаху на умисне вбивство односельця
- Четверо закарпатців збиралися перепливати Тису, щоб потрапити в Угорщину
- Поліцейські встановили нові обставини смертельної ДТП у Ракошині
До цієї новини немає коментарів